Sağlık Bakanlığı Onaylı QL 36 Geciktirici Hap

Eczanelerde satılan geciktirici hap markaları arasında FDA onaylı olan QL 36, artık sadece 30 kapsül seçeneği ile satışa sunulmaktadır. Bildiğiniz gibi QL 36 geciktirici hapın deneme sürümü olan 4 tablet serisi piyasaya sürülmüş ve oldukça başarılı sonuçlar elde edilmiştir.

Eczanelerde satış rekorları kıran QL 36 geciktirici hap, eczacılar odası birliği tarafından tablet sayısının artarak fiyatların daha aşağıya çekilmesi için talepte bulunmuşlardır. Bunun üzerine Amerikan İrlandalı ortak Moderna a.ş firması taleplerin karşılanması için 30 kapsülün üretimini başlamıştır.

Hem geciktirici, hem de sertleştirici özelliği sayesinde bir gecede uzun süreli cinsel aktiviteler yaşamanıza yardımcı olmaktadır. Bu nedenle birçok erkek tarafından tercih edilmektedir.

Yazı İçeriği

Eczanelerde satılan QL 36 Geciktirici Hap Nedir, Ne işe Yarar?

Sağlık bakanlığı onaylı olarak eczanelerde satılan en iyi geciktirici ve sertleştirici haptır. Beyaz tablet şeklinde siyah cam şişe içerisinde bulunmaktadır. Kesinlikle blister değildir ve karton kutu içerisinde satılmamaktadır. Piyasada bulunan QL36 geciktirici ilaçlar Moderna a.ş tarafından üretilmektedir. QL36 Türkiye’de cam şişe içerisinde dağıtımı yapılmaktadır.

Erken boşalma, sertleşme ve prostat hastalıklarının tedavisinde kullanılmaktadır. Cinsel ilişki öncesinde tam dolu bardak su ile alınmaktadır. Cinsel uyarılarla birlikte harekete geçer ve etkisi bir saat içerisinde göstermeye başlar.

QL 36 geciktirici hap, günde bir defadan fazla alındığı zaman işe yaramamakta ve ciddi sağlık problemlerine yol açmaktadır. Doz arttırımı yapıldığı zaman 2 kat fazla etki görürüm düşüncesi yanlıştır ve sağlığınız için son derece tehlike arz etmektedir.

Yan etkileri nelerdir?

QL 36’nın bilinen yan etkilerinin yanı sıra yeni tip komplikasyonlarda meydana gelmektedir. Kullanıcıların yorumlarını ele aldığımız zaman sıklıkla ortaya çıkan yan etkilerin baş ağrısı ve mide yanması olduğu dile getirilmiştir fakat QL 36 kapsülümüzün prospektüs bilgilerine göre sıklıkla görülen yan etkiler şunlardır;

 • Burun tıkanıklığı
 • İshal
 • Mide bulantısı
 • Şiddetli baş ağrısı
 • Yüz kızarması
 • Geçici görme bozukluğu
 • Isıtma
 • Eklem ve göğüs ağrıları

QL 36 Geciktirici Hap Nasıl kullanılır?

Sağlık Bakanlığı, QL 36 geciktirici hapın kullanım talimatında yer alan bilgilerin harfiyen uygulanması durumunda %100 etkili olacağının garantisini vermektedir. Kullanım esnasında söylenilen talimatların dışına çıkıldığı taktirde etki oranlarının %50’lere kadar gerilediği klinik olarak gözlemlenmiştir. Hatta bazı durumlarda ilacın etki etmediği dahi söylemektedirler. Şimdi o zaman dilerseniz gelin, QL36’nın kullanımı sırasında dikkat edilmesi gereken püf noktalarını maddeler halinde inceleyelim.

 1. Cinsel ilişkiden minimum bir saat önce bol su ile tok veya aç karna alınmalıdır.
 2. Kesinlikle kırmadan veya eritmeden içilmelidir.
 3. QL 36 hapı aldıktan sonra kusma, istifra gibi durumlarda tekrar kullanılmalıdır.
 4. Alkol bazlı içecekler ile tüketilmemelidir.
 5. QL 36’yı içtikten sonra gıda takviyesi alınmamalıdır.

QL 36 geciktirici ve sertleştirici hapın etkisi klinik testler sonucunda kanıtlanmıştır.

Reçetesiz satılır mı?

Evet reçetesiz satılabilir. QL 36 kapsül, tüm eczanelerden ve online alışveriş sitelerinden reçete gerektirmeden kolaylıkla satın alınabilir.

Eczaneden reçetesiz alacağınız zaman mutlaka fatura istemeyi unutmayınız. Ürün ile alakalı yaşadığınız herhangi bir sorunda değişim veya iade yapabilmeniz için ürünün size satıldığına dair belge sunmanız gerekmektedir.

İnternet sitemizden yaptığınız alışveriş içerisinde e-faturanız ve değişim belgeniz zaten gönderildiği için yalnızca eczaneden alacağınız ürünler için dikkatli olmanız tavsiye edilmektedir.

QL 36 Eczane Fiyatı – 2023 Yılı

2023 yılı QL 36 geciktirici hapın tavsiye edilen satış fiyatı 219 TL’dir. Eczanelerde ise bu rakamlar taban limiti ile tavan arasında en fazla ürün bedeli arasında farklılık gösterebileceği için en fazla 499 TL’ye, en düşük ise 219 Türk lirasına satabilmektedirler. Denetimlerimizi aralıksız sürdürdüğümüz için eczanelerde bu fiyatların altında veya üzerinde herhangi bir rakamla karşılaşmanız mümkün olmayacaktır.

Şehir merkezlerinde yer alan eczanelerde 300 – 500 TL aralığında satış rakamı bulunmaktadır. Ancak QL36’nın kırsal kesimlerde daha pahalıya satıldığını söyleyebiliriz. Özellikle küçük ilçelerde yeterli satış potansiyeline ulaşamadıkları zaman dükkan, personel ve kira giderlerinin karşılanması için QL 36 fiyatlarını 500 TL’nin üzerine çıkarmaktadırlar.

QL 36 geciktirici hapa acil ihtiyaç duyduğunuz takdirde bir miktar fazla para ödeyerek eczaneden satın alabilirsiniz. İndirimli fiyatlardan Ecza Depomuzdan da güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı Onaylı Geciktirici Hap QL 36 Kampanyası 219 TL!

Ecza depomuzdan satın alacağınız QL 36 geciktirici hap siparişleriniz eczanelere geliş fiyatları üzerinden sizlere ulaşmaktadır. Müşterilerimize özel kar marjı uygulamadığımız için eczaneye tedarik ettiğimiz QL 36’yı perakende satış tutarımız olan 219 TL’den siz değerli ziyaretçilerimize gönderim sağlıyoruz.

Üstelik tüm siparişlerinizi kapıda ödeme yapabilirsiniz. Kapıda ödeme ve kargo ücreti talep edilmeyecektir. Böylelikle sadece ürün bedellerinizi ödemeniz QL 36’ya sahip olmanız için yeterlidir.

Sitemizden QL36 geciktirici hap satın aldığınız zaman ödemeniz gereken tutar 219 Türk Lirasıdır. Bu siparişinizi 3 kutuya çevirdiğiniz takdirde 90 kapsül için 499 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

 

  Hızlı Sipariş Formu
  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.