Lex 20 mg Fiyat ve Kullanıcı Yorumları

Erkeklerin büyük bir bölümünde sıklıkla rastlanan sertleşme sorunu (erektil disfonksiyon), cinsel aktivitenin sürdürülememesinde önemli bir cinsel işlev bozukluğu olarak öne çıkmaktadır. Cinsel ilişki sırasında boşalma olduktan sonra peniste yeteri kadar sertlik olmuyorsa ve sertlik devam ettirilemiyorsa, tadalafil etken madde içeren Lex 20 mg alıp kullanabilirsiniz. Bu sayede erektil disfonksiyon (sertleşme güçlüğü) tamamen ortadan kalkmakta ve penis sertliğini koruyarak cinsel ilişki için hazır hale getirmektedir. Yazımızda Lex 20 mg’ın ne olduğu, nasıl kullanıldığı, ne işe yaradığı ve Lex 20 mg fiyatı hakkında detaylı bilgiler vermeye çalışacağız.

Öncelikle sertleşme sorunu yani erektil disfonksiyon hakkında kısa bilgi verelim. Sertleşme güçlüğü şeklinde tabir edilen bu sorun, cinsel aktiviteye başlamak için gerekli olan sertleşmenin oluşmaması ya da oluşan sertliğin devam ettirilememesi olarak tanımlanabilir. Erektil disfonksiyon genel olarak herhangi bir nedene bağlı olarak veya bağımsız olarak, arada sırada ya da sıklıkla rastlanabilen bir cinsel işlev bozukluğudur. Bunun haricinde erkeklerin bir kısmında hiçbir şekilde sertleşme olmayabilmektedir. Vücut sağlığı açısından hiçbir sorun teşkil etmese de, çiftlerin cinsel yaşantılarını negatif yönde etkileyen bir sorundur.

Yazı İçeriği

Lex 20 mg nedir, Lex 20 mg ne işe yarar?

Yetişkin erkeklerin erekstil disfonksiyon (sertleşme güçlüğü) tedavilerinde başvurulan etkili bir ilaçtır. Tadalafil etken maddesi ile penisin sertleşmesini sağlamakta, oluşan sertleşmeyi koruma kabiliyeti göstermektedir. Lex 20 mg 4, 8 ve 30 tablet olarak satılan, kavuniçi renkli ve damla şeklinde bir haptır. Satın aldığınız ilacın sahte olup olmadığı konusunda bu bilgiler sizlere yardımcı olacaktır.

lex 20 mg fiyatı 2020

Lex 20 mg, içeriğindeki tadalafil sayesinde penis kan damarlarını genişletmekte, penise daha çok kan akışı olmasına yardım etmektedir. Penise kan akşının çoğalması sonucunda da sertleşme oluşmaktadır. Lex’in sertleşme sorunu olmayan kişiler üzerinde herhangi bir etkisi ise yoktur. Sertleşmenin olabilmesi için cinsel uyarılmanın da olması gerekmektedir. Cinsel uyarı olmazsa hap tek başına hiçbir işe yaramayacaktır. Bu nedenle cinsel ilişki öncesi Lex 20 mg aldığınızda partnerinizle ilaç almamış gibi ön sevişme yapmanızda fayda vardır. İlacın etkisi görüldüğünde sertleşme güçlüğü ortadan kalkar. Cinsel aktivite yaşanırken erken boşalma yaşansa da penis sertliğini korur ve tekrar ilişkiye girmeye hazır kalır.

Lex 20 mg ile sertleşme etkisi ne kadar sürmektedir?

Cinsel aktiviteden yaklaşık 30 dakika kadar önce alındığında, cinsel uyarılmanın olmasıyla birlikte sağladığı sertleşmenin etkisi 2 saate kadar çıkmaktadır. Yani penis 2 saat süreyle sertlik etkisini sürdürür. İlacın etkisi ise 36 saate kadar devam edebilmektedir. Bu süre boyunca penis sert olarak kalmaz. Ancak yeni bir cinsel uyarılma olduğunda ilişkiye hazır hale gelir. 36 saat süren etkisinin sebebi, ilacın etkisiyle kalbin kan pompalamaya devam etmesidir. 36 saat sonra etkisini kaybeder ve kalp normal kan pompalama düzenine döner.

Lex 20 mg kullanmadan önce dikkat edilecekler nelerdir?

Ne tür bir ilaç alırsanız alın, kullanmadan önce dikkat edilmesi gereken bazı konular bulunmaktadır. Bunların da iyi bilinmesi önemlidir. Çünkü hap kullanımı sonucunda istenmeyen olumsuzlukları önlemenin yolu bundan geçmektedir. Buna göre;

– Tadalafil hassasiyeti olması durumunda (alerjiler),

– Nitrat grubu ilaç kullanılıyorsa (koroner kalp hastaları) bu ilacın etkisini arttırabilmektedir.

– Önemli kalp rahatsızlı bulunuyorsa (3 ay içinde kalp krizi yaşanmışsa),

– 6 aylık süreçte felç geçirildiyse,

– Kontrolsüz bir yüksek tansiyon varsa veya düşük tansiyon durumu söz konusu ise,

Lex 20 mg kullanımında dikkatli olunmalı ve gerektiğinde doktora danışılmalıdır. Ayrıca kalp rahatsızlığı olanlarda cinsel aktivite kalbi daha da zorlamaktadır. Bu nedenle Lex 20 mg kullanmadan önce kalp hastalarının mutlaka doktorlarına bilgi vermeleri önerilir.

Lex 20 mg nasıl kullanılmalıdır?

Sertleşme güçlüğünün tedavisinde kullanılan Lex 20 mg, 1 film tablet olarak cinsel aktiviteden 30 dakika önce alınmalıdır. Bu sırada sertleşme olabilmesi için cinsel uyarılma olması gerekir. Yoksa etki etmeyecektir. Sertleşme olduğunda etkisi 36 saat süreyle devam etmektedir. Bu süre zarfında yeni bir cinsel uyarılma olursa penis yeniden sertleşir ve cinsel ilişki için hazır olur.

lex 20 mg kullanımı

Günde 1 film tablet olacak şekilde alınmalıdır. Lex 20 mg sadece cinsel aktivite öncesi kullanılmak için üretilmiştir ve her gün alınması önerilmez. Hap bol su ile birlikte aç veya tok karnına alınabilmektedir. Lex 20 mg kullanırken alkol ile alınmasından sakınılmalıdır. Çünkü alkol tek başına da sertleşmeyi olumsuz etkileyen bir faktördür. Alkol ile alınan Lex 20 mg baş dönmesi yapabileceği için aşırı tüketilmesi tavsiye edilmez.

Lex 20 mg yan etkileri var mı?

İlaçların etken maddelerine bağlı olarak kullanan kişilerde aşırı hassasiyet olabilmektedir. Bu da bazı yan etkilere sebebiyet verebilmektedir. Lex 20 mg’ın yan etkileri genellikle nadiren görülen hafif şiddette yan etkilerdir. Buna göre;

– Tadalafil’e karşı hassasiyeti yüksek olan kişilerde alerjik reraksiyon,

– Koroner kalp hastalarının kullandığı nitrat gurubu ilaç kullananlarda göğüs ağrısı,

– Baş ağrısı,

– Sırtta ağrı

– Kas ağrısı,

– Kol ve bacaklarda ağrı,

– Yüzde kızarıklık,

– Burun tıkanıklığı,

– Hazımsızlık ve reflü.

Not: Ciddi kalp hastalıkları olan kişilerin Lex 20 mg kullanmadan önce doktorlarına danışmaları önerilmektedir. Yukarıda sıralanan yan etkilerin haricinde başka bir etki görülürse hemen sağlık kuruluşuna başvurulması tavsiye edilmektedir.

Lex 20 mg Kullanıcı Yorumları

Yazımızın bu kısmında sertleşme sorunu olan ve Lex 20 mg kullanarak tedavi olan kişilerin yaptıkları yorumları paylaşacağız. Bu yorumlar gerçek kişiler tarafından yapılmış olup, sertleşme yaşamakta güçlük çekenlerin veya sertleşmenin etkisini sürdüremeyenlerin Lex 20 mg ile ilgili deneyimlerini ve görüşlerini içermektedir.

“ Fatih Can – Ankara: Sertleşme sorunum olduğunu düşündüğümde hemen bir doktora gittim. Bana muayene sonucunda Lex 20 mg sertleştirici hap kullanmamı söyledi. Eczaneye gittim ama çok pahalı geldi bana. Ben de internette araştırdım ve bu siteden çok ucuza sipariş verdim. Lex 20 mg 8 tablet aldım ve kullandım. Mükemmel etkisi sayesinde çok güzel bir gece geçirdim. Aynı gece iki defa ilişkiye girdim. Cinsel ilişkiden önce almaya devam. Çok memnun kaldım.”

“ İbrahim – İzmir: Lex 20 mg 30 tablet kullanıyorum şu anda. Öncesinde 4 tabletini alıp kullandım. Memnun kalınca 30 tablet sipariş ettim. Gerçekten de işe yarayan çok etkili bir hap. Lex 20 mg 30 tableti 179 TL ye aldım ki manyak ucuz bir fiyat. Bundan ucuzu yok. Cinsel ilişkiden yarım saat önce alın ön sevişme yapın bakın neler oluyor. Sertleşmenin etkisini göreceksiniz.”

“ Kemal O. – Konya: Eşimden ayrıldıktan sonra cinsel ihtiyaçlarımı dışarıda gidermeye başladım. Bir süre sonra biriyle birlikte yaşamaya başladım. Ama sertleşme sorunu yaşamaya başlayınca endişelendim. Partnerimle aramda 20 yaş fark var ve onu tatmin edememe düşüncesi beni sıkıntıya sokmuştu. Doktora gittim ve bana Lex 20 mg sertleştirici hapı kullanabileceğimi söyledi. Herhangi bir sağlık sorunum olmadığı için faydasının olacağını belirtti. Kullandım ve etkisi çok güzel oldu. Sertleşmem çok iyiydi ve en az 2 saat devam etti. Şimdi cinsel ilişkilerden önce bir tablet alıyorum ve keyfime diyecek yok.”

“ Tevfik Narlı – İstanbul: Cinsel aktivite sırasında bazen erken boşalıyordum ve daha da sertleşme sağlayamıyordum. Bu yüzden Lex 20 mg kullanmaya başladım. İyi ki de kullanmışım dedirtti bana. İlacı ilişkiden 30 dakika önce alıyorum ve 2 saatten uzun bir sertleşme yaşıyorum. Boşalsam da yine sertlik sürüyor ve bazı geceler ikinci kez ilişkiye giriyorum. Muhteşem bir şey mutlaka deneyin.”   

“ Rahmi Gökmen – Adana: Partnerimle cinsel yaşantımız uzun süredir nane mollaydı. Genellikle cinsel ilişkiye hazırlanırken sertleşme güçlüğü yaşamaya başlamıştım. Bir dostum da aynı dertten muzdaripmiş bana kullandığı hap olan Lex 20 mg’ı önerdi. Hiçbir rahatsızlığım olmadığı için hemen denemek için 4 tablet aldım. Kullanınca etkisinin çok iyi olduğunu anladım. Hemen bu siteden Lex 20 mg 30 tablet siparişi verdim, çünkü fiyatı çok ucuz. Ürün geldi ve orijinal ürün olduğunu görünce kullanmaya devam ettim. Cinsel hayatımı yeniden düzene koydu ve de çok mutluyum. Herkese tavsiye ederim.”

Lex 20 mg eczane fiyatı nedir?

Yazımızın başında da Lex 20 mg’ın 4, 8 ve 30 film tablet olarak satıldığını belirtmiştik. Lex 20 mg eczane fiyatı internet fiyatlarına göre oldukça yüksek maliyet getirmektedir. Eczanelerde pahalı satılmasının nedenleri olarak eczanelerin kira ve personel giderlerini, stopaj ve diğer vergileri sayabileceğimiz gibi, eczanelerin buna bağlı olarak yüksek kar marjı ile çalışmalarını da gösterebiliriz.

Eczanelerde 4 ve 8 tablet Lex 20 mg kolaylıkla bulunduğu halde 30 tablet olanını bulmak oldukça güç. Yine de Lex 20 mg kullanmak isteyenler daha güvenilir siye eczanelerden almak isterler. Ancak eczaneden alınan her ilacın güvenilir olacağı ya da fayda sağlayacağı gibi bir düşünce hatalı olacaktır. Aynı orijinal ürünü internette de bulmak mümkündür. Ayrıca eczane fiyatlarının oldukça altında bir fiyata temin edilebilmektedir. Örnek verecek olursak; Lex 20 mg 4 tabletin fiyatı eczanede 770,58 TL, 8 tabletin fiyatı da 1299 TL şeklinde verilmektedir. Oldukça yüksek fiyattan satılan Lex 20 mg’ı herkes eczaneden alamadığı için, internet üzerinden almayı tercih etmektedir. Ayrıca eczanelerde satılmayan Lex 20 mg 30 tablet çok daha uygun fiyatlara tedarik edilebilmektedir.

Lex 20 mg kampanyalı fiyatı yalnızca 399 TL!

Lex 20 mg en ucuza nereden alırım diyenler için bir haberimiz var. Sitemizden Lex 20 mg 30 tablet sertleştiriciyi alabileceğiniz en ucuz fiyata temin etmeniz mümkündür. Sağlık Bakanlığı onaylı orijinal bandollü Lex 20 mg sertleştirici hap, eczanelerde 4 ve 8 tablet şeklinde satılmaktadır. Dolayısıyla Lex 20 mg 30 tablet sertleştirici hapı çok rahat bir şekilde sadece sitemizden temin edebilirsiniz.

lex 20 mg fiyatı 2019

Lex 20 mg sertleştirici hapın eczane fiyatları ile kampanyalı internet fiyatlarını sizler için karşılaştırdık ve aşağıda bir tablo halinde hazırladık.

Ürün Adı Eczane Fiyatı Kampanyalı Fiyat
Lex 20 mg 4 tablet 770,58     TL 199   TL
Lex 20 mg 8 tablet 1299      TL 339   TL
Lex 20 mg 30 tablet 399   TL

Sonuç olarak;

Makalemizde sizlere Lex 20 mg fiyatı hakkında bilgi verdiğimiz gibi, hapın neye yaradığı, nasıl kullanılması gerektiği, muhtemel yan etkilerinin neler olduğu ve Lex 20 mg kullanıcı yorumlarından derlediğimiz bilgileri paylaşmaya çalıştık.

Sertleşme sorunu (erektil disfonksiyon) tanısı ile Lex 20 mg 30 tablet alarak tedavi olmak isteyenler, sitemizde bulabileceğiniz sipariş formunu doldurarak ya da 905365683014  numaralı telefonu arayarak ürün siparişlerini rahatlıkla verebilirler. Lex 20 mg siparişleriniz ücretsiz kargo ve kapıda ödemeli olarak hızlıca sevk edilmekte ve teslim edilmektedir.

  Hızlı Sipariş Formu
  1. Allah kimseyi sertleşme sorunu ile karşılaştırmasın. İnanın çok kötü ve istemeyeceğiniz birşey. Çekenler tabiki bilirler. Ama bunu çözmek için kullanmaya başladığım Lex 20 mg sertleştirici ile her şey düzeldi. Hapı ilişkiden 30 dakika önce alıyorum en küçük bir cinsel uyarı yetiyor. Artık gerisi kendiliğinden geliyor. Çok memnunum ve de mutluyum.

  2. Sertleşme sorunuyla karşı karşıya kaldığım zaman internetten hangi ürünü kullanabilirim diye araştırdım. Bunun sonucunda Lex 20 mg sertleştirici hapla tanıştım. Bu siteden sipariş verip aldım ve hemen kullandım. İlk kez aldığımda etkisi gerçekten de muhteşemdi. 2 saate yakın sert kaldım. Bu süre içinde her şeyi de deneme şansım oldu. Kesinlikle çok etkili bir hap.

  3. Cinsel aktiviteden önce her zaman sertleşebilecekmiyim gibi bir derdim oluyordu. Çünkü son zamanlarda ereksiyon olmakta sorunum vardı. Bazen hiç olamıyordum bile. Lex 20 mg ile bu derdimi çözdüm. Kim ne derse desin çok kaliteli ve etkili bir hap. Sertleştirici hap alacaksanız Lex 20 mg ı mutlaka değerlendirin.

  4. Sertleşme sorunum için kullanmaya başladığım Lex 20 mg sertleşirici hap eczanelerde çok pahalı satılıyor. Buna karşın internette Lex 20 mg fiyatı çok daha ucuz. Hem de öyle ucuz ki ciddi tasarruflu oluyor. Bu hapı kullanınca sertleşme sorunum ortadan kalkınca da kendimi çok iyi hissettim. Oldukça etkili ve etkisi de iki saati buluyor. Performansım hiç azalmadan ilişki yaşamak çok keyifli. Herkes denemeli.

  5. Lex 20 mg sertleştirici sayesinde bir süredir canımı sıkan sertleşme derdime çare buldum. Allah kimseye vermesin. Çünkü hayatımı tepetaklat eden bir durumdu. Neyse ki Lex var ve kullanma imkanı buldum. Kullandıkça da ereksiyon sorunum daha da azaldı ve tümüyle ortadan kalkacak inşallah. Çok memnun kaldım.

  6. Benim gibi sertleşme sorunuyla uğraşan arkadaşlara tavsiyem Lex 20 mg kullanmaları. Lex 20 mg fiyatı internette oldukça uygun. Hatta eczane fiyatının üçte biri kadar. Hele 30 tablet olanını alırsanız çok daha ucuz bilginiz olsun beyler. Eczaneden alacağım diye paranızı çarçur etmeyin. Bu siteden alırsanız kafanız da rahat olur. Güvenilir ve hızlı çalışan bir firma.

   1. do you ship to UK

    1. Maalesef efendim sadece Türkiye yurtdışı gönderim yok.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.