Geciktirici

Günümüz modern hayatında kadın ile erkek arasındaki cinsel sorunlar artık daha açık bir şekilde konuşulabiliyor ve tartışılabiliyor. Bu tartışmalar içerisinde geciktirici de rolü geçmektedir. Geciktiriciler, gerçekten de erken boşalmayı önleyen ürünler midir?

Erken boşalma erkeklerin hayatında belirli dönem de olsa mutlaka yaşadıkları bir cinsel sorun olarak görülüyor. Ancak bu sorun, çözümü en kolay ve hızlı yapılabilen cinsel problemlerden de biri aynı zamanda. Uzun yıllardır uzmanlar bu konu hakkında çalışmalar yapıyor. Sorunların nedenleri araştırılıyor ve bu problemi giderebilecek ilaç, sprey ve tedavi yöntemlerini geliştirmeye çalışıyor. Geciktirici de yine bu noktada önemli bir yere sahip olan unsurlardan biri. Erkeklerin büyük bir bölümü çeşitli nedenlerden dolayı bu ürünleri almaya cesaret edemiyor. Fakat günümüzde internet ortamında bu ilaçlar satılıyor ve tamamen gizlilik çerçevesinde aradığınız ürünü alabiliyorsunuz.

geciktiriciler

Geciktiricilerin Etkileri Nasıldır?

Erkeklerin yüzde 20 – 30’luk kısmı yapılan araştırmalara göre hayatının belirli bir döneminde erken boşalma yaşıyor. Bunların yüzde 40’ı ise uzun süreli ve kalıcı erken boşalma problemi ile karşılaşabiliyor. Bu sorunların çözümü için de hem fizyolojik hem de psikolojik çalışmalar yapılıyor. Öncelikle cinsel birleşmenin süresi bu noktada önemli. Genel olarak yapılan tanımlamalara bakıldığında bir ilişkinin süresi 5 dakikadan az oluyorsa orada erken boşalma problemlerinden söz edilebiliyor. Bu sürenin uzunluğu ya da kısalığı direkt olarak erken boşalma problemine de bağlanmayabilir. Kişilerin eşleriyle uyumu, stres, heyecan ve diğer psikolojik etkenler kişilerin hayatlarını etkileyebiliyor.

Cinsel yaşamın daha da etkili hale gelebilmesi için geciktirici kullanılabilir. Cinsel birleşme öncesinde penise 3 ya da 4 defa olmak üzere sıkılan bu spreyler, kasların hassaslığını engelleyerek daha uzun bir birleşmeye olanak tanıyabiliyor. Ancak sadece kaliteli ve onaylı spreyler kullanılmalıdır.

Sağlık Bakanlığı Onaylı

Delay 48000 geciktirici sprey, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmıştır. Bu nedenle gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Teslimatlar tamamen gizlilik ve güvenlik çerçevesinde yapılmaktadır. Öte yandan ödemelerinizi kapıda da yapabilirsiniz. Almanya’da geliştirilen ve Türkiye’de de son derece başarılı olan bu spreyi uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

Bakanlık onaylı bir başka en iyi geciktirici ise Novagra ismini verdiğimiz 30 kapsül geciktirici haptır.

bahsetmiş olduğumuz en iyi geciktirici ürünlerin siparişini vermek için geciktirici satın al sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

  1. geciktirici eczane ürünlerinden biri de Novagra. En iyi geciktirici olarak bilinen Novagranın etkisi tartışılamaz dercede iyi. Doğal geciktirici otlardan ve bitkisel yağlardan üretilen Novagra yaklaşık 1 saat geciktiriyor. Üstelik 30 kapsüllü novagralarda kampanya da var. Sudan ucuza geliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.