Geciktirici Sprey Nerede Satılır? – Migrosta Satılan Geciktiriciler Neledir?

Geciktirici sprey nerede satılır, eczanelerde veya migros gibi süpermarketlerde geciktirici sprey var mıdır bunun bilgisini vereceğim. Cinsel ilişkilerinizde erken boşalma sorunu yaşıyorsanız, bu sorunu ortadan kaldırmak amaçlı carrefoursa veya migrosta satılan geciktiricileri kullanabilirsiniz. Erkeklerin ne zaman boşaldığı ile ilgili belirli bir süre yoktur. Her ilişkiye farklı psikoloji ile girdikleri için erken boşalma durumunu kontrol etmesi zordur. Bu sebeple uzun süren ilişkiler bazen çok kısa sürebilmektedir. Bu durumdan ötürü erkekler her an seks yapmaya hazır olamadığı için bir takım cinsel sorunları da beraberinde getirebilmektedir.

geciktirici sprey isimleri

Yazı İçeriği

Geciktirici sprey nerede satılır?

Cinsel ilişkilerin süresini uzatmak için kullanılan geciktirici spreyler sanal mağazamızda satılmaktadır. Ayriyeten migros gibi süper marketlerde de bu tarz geciktirici ürünlere sahip olabilirsiniz. Aynı ürün Avrupa ilaç a.ş tarafından temin edilir, eczanelerde ve diğer mağazalarda satışı yapılır. İnternet üzerinden satılan geciktirici krem, sprey ile eczanelerde satılan geciktirici krem, sprey arasında sadece fiyat farkı bulunmaktadır. Orijinal ürünler faturalı ve Bakanlık onayı ile siz değerli müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

Bakanlık denetimi altında olan eczaneler, süper marketler ve sanal mağazalar fiyat politikasını kendileri belirlerler. Ancak burada dikkat etmeniz gereken bir hususta sağlığınız için orijinal ürün kullanmanızdır. Mesela Alman malı Delay shark 48000 geciktirici krem ve sprey 189 TL altında kesinlikle satılamaz. Bu fiyatların üstünden sanal mağazamızda 189 TL’den satılan geciktirici sprey, eczanelerde 99, migros gibi süpermarketlerde 79 TL üzerinden satılmaktadır.

geciktirici sprey eczanede satılır mı

Sonuç olarak geciktirici sprey nerede satılır sorusuna detaylı bilgileri ve fiyatları vermiş bulunmaktayız. Sizlere tavsiyemiz neydiği belirsiz denetim altında olmayan, 15-20 TL’ye ürün satan firmalardan uzak durunuz. Sağlık açısından penisiniz tahriş olabilir, istemeyen sonuçlar elde edebilirsiniz. Eğer sizde sağlığınızı düşünüyor ve erken boşalma sorununu ortadan kaldırmak istiyorsanız, 2018 yılında en çok satılan en iyi geciktirici sprey, kremleri kullanmalısınız.

En çok satılan geciktirici sprey ve kremler;

 1. Delay shark 48000 geciktirici sprey (migrosta satılıyor)
 2. Delay shark 48000 geciktirici krem (eczanelerde satılıyor)
 3. Stag 9000 geciktirici sprey ( carrefour da satılıyor)
 4. Eros krem (carrefour da satılıyor)

Geciktirici spreyin hangi markette ve hangi eczanede olduğunu gösterdik. Yukarıda sizlere belirtmiş olduğumuz markaların tamamını ve daha fazlasını İnternet sitemizde daha uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Mutlaka evinizin bir köşesinde, arabanızın torpido gözünde veya el çantanızda bulunması gereken %100 orijinal geciktirici spreyler 905365683014 numaralı telefondan sipariş verebilirsiniz.

Migrosta geciktirici sprey satılır mı?

Migros ve carrefour gibi büyük marketlerde geciktirici sprey fiyatları sabittir. Türkiye genelinde hangi migros marketine giderseniz gidin 1 kutu geciktirici spreye 79 TL para ödemek zorunda kalırsınız. Bu fiyat asla değişmez çünkü bizim gibi günde 200-300 tane sprey veya krem satışı yapılmadığı için mecbur olarak tavan fiyat üzerinden satma zorunluluğunda kalırlar. Oysaki bizim sitemizde 1 kutu geciktirici sprey ve geciktirici krem fiyatı 79 TL’dir. Yani evinizden dışarı çıkmadan, insanlarla cinsel sorunlar hakkında muhatap olmadan gizli kargo ile 2 kutu ürün sahibi olabilirsiniz.

Migrosta geciktirici sprey satılır mı

Yazımızın migrosta satılan geciktiriler bölümünü de tamamladığımıza göre artık geciktirici sprey nerede satılır veya nereden alınır gibi soruları aklımızdan yavaş yavaş sildiğinizi biliyorum. Özetle toparlayıp makaleme nihayet verirken, biran önce 905365683014 numaralı telefondan uzman sağlık danışmanımızı arayıp erken boşalma sorunlarını hakkında bilgi almanızı tavsiye ederim.

  Hızlı Sipariş Formu
  82 Yorum

  Sen de Yorum Yap
  1. Pingback: Gökhan Bey
  2. Eczaneye geciktirici sprey almaya gittim ancak 1 kutu delay shahrk 48000 spreye 91 TL fiyat çektiler. Bende adam mı soyuyorsunuz diye sinirlendim çıktım gittim migrosa. Migros’ta da aynı şekilde 74 Tl dediler. İnternet üzerinde araştırdım zaman ise 1 kutusunu 49 TL’den 2 kutusunu 79TL’den, 3 kutusunu da 95 TL’den alabileceğimi gördüm ve sipariş verdim. Şuan da kullanıyorum hiç bir sıkıntı da yok.. Allah razı olsun firmadan.

  3. Eşim sitenizden geciktirici sprey siparişi vermiş dün ürünler geldi bugün kullandım. Allah’ım yok böyle bir mucize ya. Size yemin ederim 45 dakika boyunca ilişki yaşadım, eşimde bu durumdan çok memnun oldu. Sprey gerçekten Allah’ın bir lütfu.

  4. 1 kutu delay sprey aldım yaklaşık 1 aydır 2 günde 1 kullanıyorum ve hala bitmedi. Arkadaşlar bu siteden aldım ben size refarans verebilirim, pişman olmazsınız. Ben numaralarını kaydettim her zaman alacağım. Size de tavsiye ederim, boşuna migros gibi süper marketlerde aramayın derim.

  5. Arkadaşlar sizce delay 48000 nasıl bir ürün daha önce stag 9000 kullandım ancak pek fazla etki etmedi.

  6. Azerbaycan’a kargo var mı? Gönderirseniz toplamda kaç manat yapıyor 3 kutu geciktirici sprey? Saygılarımla..

  7. Kargo ile 2 gunde geldi teşekkürler. Diğer markalar gibi penişi uyusturmadan geciktiriyor.

  8. Firma gerçekten çok dürüst ve verdiği sözü tutan bir işletme. Ayrıca kargo gönderim süreside oldukça hızlı. 10 puan üzerinde 10 verebilirim.

  9. Daha önce geciktirici hap kullandım ancak sprey kadar etki etmedi. Halbuki geciktirici haplar eczanelerden alındığı takdirde işe yarıyormuş. Eczanelerde satılan geciktiriciler diye arama yapmanızı tavsiye ederim. Ayriyeten içerisinde geciktirici spreylerde var.

  10. Delay spreyler arasında en iyisidir. hiç şüphe yok ki. En az 45dakika geciktiriyor karşında ki yalvarıyor sana ne olur boşal artık diye.

  11. Eczaneden geciktirici sprey aldım yalnız 1 adedine 79 TL para ödedim. Daha sonra bu sitenizi gördüm ve pişman oldum. Sizde 3 kutu geciktirici sprey 99 TL, hemde yanında bayan azdırıcı parfüm hediyeli.

  12. erken boşalma sıkıntısı yaşıyorum,hap kulanmaya karşıyım nette araştırma yaparken delay 48000 spreyi gördüm,hemen sipariş verdim ürünü kulanmaya başladıktan sonra erken boşalmam tamamen ortadan kalkmış oldu sizlerede tavsiye ederim yan etkisi de olmadı

  13. merhaba eşimde erken boşalma söz konusu ilişkilerimiz cok kısa sürüyor araştırma yaparken delay 48000 geciktiriçi spreyi gördüm yorumlarda güzeldi hemen sipairş verdim eşim kullanmaya başladıktan sonra erken boşalması sona erdi şimdi boşalmak nedir bilmiyor

  14. merhaba delay 48000 geciktiriçi sprey ne kadar sürede gecikme saglıyor , saglık acısından yan etkisi var mı,şimdiden cok tşk ederim

  15. merhaba erken boşalıyorum takii, bu delay 48000 geciktirçi spreyi görünceye kadar ilişkilerimde yoruluyorum artık, muhteşem bir sprey harbiden adamlar yapmış beyler,,

  16. ilişkilerim cok kısa sürüyor netten araştırma yaparken ,delay 48000 geciktirçi spreyi gördüm,yorumlar güzeldi hemen sipariş verdim, ürünü kullanmaya başladıktan sonra erken boşalmam tamamen ortadan kalktı ,şimdi kampanya ya girmiş kacırmayın derim

  17. bu stag 9000 geciktiriçi sprey ile delay 48000 arasında ne gibi farklılıklar var sizce hangi spreyi alayım

  18. erken boşalma sıkıntısı yaşıyorum, netten araştırma yaparken delay 48000 geciktiriçi spreyi gördüm yorumlar gayet olumluydu
   hemen sipariş verdim kapalı kutuda ürünüm geldi spreyi kullandıktan sonra ise erken boşalmam sona erdi tavsiye ederim

  19. merhaba boşalmam 2 dk bile sürmüyor ,araştırma yaparken delay 48000 geciktirici spreyi gördüm. yorumlar olumluydu bende hemen sipariş verdim, ürünüm kapalı kutuda bir gün sonra geldi,spreyi kullanmaya başladıktan sonra erken boşalmam sona erdi şimdi dakika bile tutmuyor sizlerde tavsiye ederim

  20. merhaba erken boşalma sıkıntısı yaşıyorum, hap kullanmak istemiyorum sizce bu geciktiriçi sprey delay 48000 geciktiriçi süresi ne kadar ,saglık acısından yan etkisi var mı , şimdiden teşekkür ederim

  21. yurt dışı ürün gönderebiliyor musunuz,delay 48000 sizce nasıl tavsiye edermisiniz ,kaç günde gelir azerbaycan a ödeme şekli nasıl oluyor?

  22. merhaba erken boşalma sıkıntısı yaşıyorum,netten araştırma yaparken delay 48000 geciktiriçi spreyi gördüm.hemen sipariş verdim ürünüm kapalı kutuda gizli olarak geldi kullanmaya başladıktan sonra erken boşalma sıkıntım tamamen ortadan kalktı tavsiye ederim

  23. Carrefour geciktirici sprey olarak hangi markayı satıyor veya sprey satılıyor mu ?Yakınımda orası var çünkü

   1. Carrefour’da maalesef geciktirici sprey satılmamaktadır Murat Bey.

  24. Migros cinsel ürünler satışına başlamış diye bişey duydum ama pek inandırıcı gelmedi ne yapsak ki siteden devam mı edelim almaya yoksa fiyatı uygun olur mu migrosda

   1. Migros ve diğer kurumsal mağazalarda geciktirici spreylerin satışları yoktur Orhan Bey.

  25. Sürekli Delay shark geciktirici sprey kullanıyorum ortalama 30 dakika gecikme sağlıyor tavsiye ederim

  26. Eczanelerde satılan geciktirici sprey isimleri nelerdir acaba sürekli aldığınız önerebileceğiz bir marka var mı?

  27. Delay shark 48000 Alman malı sprey petrollerde veya migroslarda bulunur mu ?

  28. Sürekli erken boşalma sıkıntısı yaşayan biri olarak bu durum beni çok rahatsız etti ve Delay geciktirici sprey alamaya karar verdim sipariş verdim bakalım Bursaya kaç günde gelecek.

  29. Delay shark spreyin etkisini tartışmıyorum kullananlar biliyor yeni kullanacaklara tavsiyem ise orjinal satan yerlerden temin edin başınız ağrımasın.

  30. Geciktirici sprey etkisi doğru kullanımda tam 30 dakika beyler sürekli kullanırım hafta da 1-2 defa falan ve sonuç olarak 30 dakika tabi o zamana dayanacak birde enerji lazım onuda bir şekilde halledin artık 🙂

  31. Geçen biri paylaşım yapmış form sitelerinde migros delay shark sprey ve krem satıyor diye benim bulunduğum mahallede ki migros da yok ama çok güvenilir bir alış veriş yaptığım site var ordan alamaya devam.

  32. Eczaneden alınabilecek geciktirici sprey olarak sadece delay shark 48000 mi var yoksa farklı markalar da var mı daha fazla geciktiren delay 30 dk geciktiriyor ama işte biraz daha uzun sürse fena olmaz.

  33. Delay shark 48000 eczane fiyatları biraz yüksek geldi bana acaba sitelerde indirim mi var yoksa normal fiyatına mı uygun veriyorlar anlamadım ama siteden devam edelim almaya beyler hap yutamayanlar ben gibi geciktirici sprey öneririm

  34. Migros cinsel ürünler satıyor diye bir arkadaşımdan duydum ama nasıl gidip alacaksın ki kasiyerler falan göz göze gelinmez artık biz yine bildiğimiz yöntem sitelerden almaya devam edelim kargocular en azından ne taşıdığını bilmiyor.

  35. Merhaba her zaman porno yıldızları gibi uzun uzun zevki ala ala yaşamak isterdim. Bir arkadaşın sayesinde çok zorlamasına rağmen almak istememiştim. Geciktirici sprey kullananlar şöyle böyle derlerdi sonradan erkekliği kalkmazmış, iktidarsız olurmuşuz. Düşüncesiyle almazdım ama arkadaş zorla aldırdı Bana Sağlık Bakanlığı onaylı mıymış neymiş sağlık bakanlığı nasıl onay veriyor onu da bilmiyorum, neyse bir kere kullandım iş görüyor gerçekten tavsiye ederim.

  36. Bundan sonra buradan alacağım nedir arkadaş her yer kazıkçı. geciktirici krem, geciktirici sprey, geciktirici hap, bunların hepsi ateş pahası. Tabi parası bol olan için ucuz kaçabilir biz anadolu çocuğuyuz. Lüksle müksle işimiz olmaz ben dün siparişimi verdim yorumlara bakarak iyi ki de almışım.

  37. Geciktirici sprey etkisi ortalama 20 dakikanın üstünde diye biliyorum ama geçen kullandığım zaman bende 18-20 dakika bişey geciktirdi normal mi ki bu durum fazlasında gözümüz yok ama duyuyoruz bazen 30 dk falan diye.

  38. merhaba adım güray. Migros çalışanıyım. Bize gelen bir çok ürünü adamlar iki katı parayla satıyorlar Migros da Delay shark’in fiyatı neredeyse 3 katı, delay 48000 yine öyle yani ben çalışan olduğum halde bu gibi siteleri kullanıyorum, alıp paranızı boşa harcamayın.

  39. Geciktirici sprey migrosta varmı birisi aldım kullandım diye yazınca görünce şaşırdım sormak istedim bilgisi olan biri cevap verirse daha iyi olur teşekkür ederim şimdiden

  40. Hemen hemen neredeyse her yerde geciktirici sprey falan satılır olmuş. Daha geçen gün Carrefour markette bir çok geciktirici sprey gördüm. Ancak delay shark gibisini daha hiç görmemiştim şu ana kadar. Gerçekten çok kaliteli bir geciktirici 50-55 dakika arası güzel bir cinsel ilişki istiyorsanız mutlaka kullanın derim.

  41. Bir çok geciktirici kullandım ancak şuana kadar daha delay shark 48000 spreyine denk gelmedim. İçeriğindeki %100 doğal bitki özleri sayesinde inanılmaz geciktirme sağlıyor. Ayrıca eğer penisiniz de sertleşme gibi problemler varsa onu da tamamıyla yok ediyor. Gerçekten çok beğendim. 10/10

  42. Bu geciktiriciyi almadan önce ben de yorumları okuyarak hareket etmiştim başta. Çünkü bir ürün almadan önce yapılabilecek en doğru hareket kullanıcı yorumlarına bakara ürünün sahte olup olmadığını öğrenmektir. Burada yapılan yorumların hemen hemen hepsinin olumlu yorum olduğunu görünce hiç düşünmeden sipariş ettim. Ve gerçekten de insanların neden bu kadar güzel yorum yaptığını şimdi anlamış oldum. Etkisi ve fiyatı bakımından 1 numara.

  43. Kesinlikle en ucuz ve en etkili geciktirici sprey. Böyle fiyata böyle bir etki muazzam.

  44. Hemen hemen herkesin kafasında neredeyse aynı soru var. Geciktirici ilaç eczanede var mı ya da kullanırsam işe yarar mı diye düşünmekte. Geciktirici ilaç da eczanelerde satılır ve kesinlikle işe yarıyor. Delay shark deneyin derim sizlere. Etkisi tartışılmaz derecede güzel. 40 dakika gibi bir süre gecikme yaptı. Teşekkürler.

  45. Delay shark 48000 geciktirici spreyi çok yakın bir arkadaşım vasıtası ile duymuştum. Etkisini anlata anlata bitiremiyordu bir türlü. Onda çok iyi bir etki sağladığını 45 dakikaya varan süre geciktirdiğini söylemişti. Ben de bunun üzerine söylemiş olduğu bu siteden 3 kutu sipariş ettim. Çünkü böyle daha ekonomik olduğunu söyledi. Kullanmak için sabırsızlanıyorum.

  46. Arkadaşlar eğer erken boşalma probleminiz var ise ve maddi durumunuz iyi değil ise kesinlikle delay shark kullanmanızı öneririm. Çünkü fiyat-performans açısından en iyisi bu.

  47. Çoğu kişinin geciktirici sprey marketlerde satılır mı diye soru sorduğunu gördüm. Hemen hemen tüm büyük market zincirlerinde bulmak mümkün. Ancak fiyat açsından kesinlikle çok pahalı. Eczanelerden hiç bahsetmiyorum bile. Geciktirici sprey almanın en ucuz yolu İnternet üzerindeki Sağlık Bakanlığı onaylı sitelerden almaktır bence.

  48. Fark ettim geciktirici sprey kullananlar cinsel ilişkilerinde bir hayli mutlu gözüküyor. Hangi siteye girersem gireyim. Olumsuz bir yoruma rastlamak neredeyse imkansız. 3 kutu sipariş ettim. Heyecanla kargomu bekliyorum.

  49. Bitkisel geciktirici spreylerin vücuda hiçbir zararı yok ve gayet etkililer. Her geciktirici sprey kullanılmamalı. Çoğunu kullanmış biri olarak farklarını iyi bilirim. Delay spray 48000 hem gecikmede etkili hem hissizlik gibi sorunlar yaşatmayan bir ürün. Eczane satış fiyatları çok pahalı olduğu için sitenizden alışveriş yapıyorum. Şu ana kadar bir sorunla da karşılaşmadım.

  50. Geciktirici sprey kullananlar genelde spreylerini internet üzerinden alırlar. Bem düzenli bir kullanıcıyım mesela. Carrefourdan geciktirici alan var 😀 Bakın arkadaşlar. Kapıda ödemeli karga ve ürün tamamen kargolanma işleminde gizleniyor. Hiçbir sorun yok. Vaktinde geliyor. Full orjinal. Üstüne üstlük hediye gönderiyorlar siz hala bişeyler bişeyler. Kendinizi paramparça etmeyiniz. iyi alışverişler.

  51. Eczanelerden temin ediyordum. Müşteriniz olan bir arkadaşım sayesinde buldum bu siteyi. Herkese de tavsiye ediyorum. Delay 48000 3 kutu siparişi geçtim penis büyütücü hediye gönderdiler. 1 ay kullandım ve erken boşalmama iyi geldi. Ayrıca 1 cm kadar penisim uzadı. İlaç gibi geldiniz sağolun.

  52. Eşini tatnmin etmek ister insan. Fakat bazen bu pek mümkün olmayabilir. Geçtiğimiz zamanlarda başıma geldi. Erken boşaldım ve sorun devamlılık göstermeye başladı. Spreyinizi kullanıyorum ve gayet etkili. Site üzerinden başka ürünler de sipariş ettim. Herhangi bir sorunlar karşılaşmadım. Delay 48000 kullanıcı yorumlarından da anlaşılacağı üzere piyasanın en iyisi.

  53. Eşini tatnmin etmek ister insan. Fakat bazen bu pek mümkün olmayabilir. Geçtiğimiz zamanlarda başıma geldi. Erken boşaldım ve sorun devamlılık göstermeye başladı. Spreyinizi kullanıyorum ve gayet etkili. Site üzerinden başka ürünler de sipariş ettim. Herhangi bir sorunlar karşılaşmadım. Delay 48000 kullanıcı yorumlarından da anlaşılacağı üzere piyasanın en iyisi.

  54. Migrosta satışı yok diye biliyorum. Eczanelerde mevcut fakat pahalı. Ürün ayrıntıları yeterince makale de mevcut. Benim söylemek istediğim tek şey ürünün geçerliliği ve sürekliliği. Kaliteli oluşu burdan belli. Kargonun gizli olması ve kapıda ödemem de işin lüksü. Herkesin rahatlıkla alışveriş yapabileceği bir yer.

  55. Sorunu olan olmayan herkese selamlar. Şunu söyleyebilirim ki sorunsuz bir erkekte 30 dakika ve üstü duramaz boşalır. Delay 48000 45 dakika gecikme sağlıyor ve zevkinizden taviz vermiyor. Çoğu sprey his kaybı yapmakta. En kötüsü de zamanla işlevini yitirmekte. Alman malı olan bu ürün kaliteli ve uygun. Migrosta da satılmıyor.

  56. Cinsel hayatıma düşkün ve sağlıklı bir bireyim. Fakat ne kadar sağlıklı olursam olayım bazı özel gecelerimin uzun sürmesini sağlayamam. Bu doğamda yok. Delay 48000 kullanıyorum. İlişkiye girmeden önce 3 fıs sonrası uzayan zevk ve geceler. Herkese öneririm. Eczanelerde satılıyor ve bakanlık onaylı fakat fiyatı aldı başını gidiyor. Site üzerinden temin edebilirsiniz.

  57. Geciktirici spreyleri artık her yerde bulmak mümkün oldu desek yanlış olmaz sanırım. Evimin en yakınında bulunan market de bile var. Ancak çok etkisiz geciktirici spreyler. Bir çok geciktirici spreyi denememe rağmen delay shark kadar etkili olanına henüz rastlamadım. 30-45 dakika arası çok güzel bir gecikme sağlıyor. Kullandığınızda siz de ne demek istediğimi çok iyi anlayacaksınız.

  58. Geciktirici hapların akciğeri yorduğunu düşündüğümden yalnızca krem ve sprey formundaki ürünleri kullanmayı tercih ediyorum. Etkisi bakımından her ne kadar hapa nazaran biraz daha düşük olsa da zararı bakımından %0 etkiye sahip. Sizlere ürün etkisinden önce bir şeyi bahsetmek isterim ki o da kargonun çok hızlı bir biçimde gizli olarak gelmesi. Daha 24 saat bile dolmamışken elime ulaştı. Geldiği ilk gün kullandım ve eşim ile 35 dakika süren birliktelik geçirdim. Gerçekten muazzam bir etkiye sahip.

  59. Geçtiğimiz günlerde bir arkadaşım delay shark 48000 spreyi Migros marketinden aldığını ve çok memnun kaldığını söyledi. Ben de gidip alayım dedim ancak gelir gelmez hemen bitmiş. Bunun üzerine ben de İnternet den sipariş ettim. Gerçekten de etkisi arkadaşımın dediği kadar varmış. Hayatım boyunca hiç geçirmediğim kadar uzun cinsel ilişki geçirdim. 30 dakika güzel bir gecikme bununla birlikte güzel de bir sertleşme sağladı. Her şey için çok teşekkür ederim.

  60. Erken boşalma prbleminden şikayetçiyi olan birey hangi geciktirici hapı kullanması gerektiğini bilmelidir bence. Çünkü eczaneler sizlere kar marjı yüksek olan ürünü satacaktır ve almış olduğunuz etki hiç bir işe yaramayacaktır. Bu durum başıma geldi o yüzden sizlere tavsiyede bulunmak istedim. Eğer geciktirici sprey kullanmak istiyorsanız delay shark dan vazgeçmeyin derim. Etkisi bakımından kat be kat diğer geciktiricilerden daha iyi.

  61. Geciktirici spreylerin satışını yapan marketlerin her mağazasında bu ürünleri bulamıyorsunuz. Bulduğunuzda da bu sitedeki satış fiyatlarından iki kat daha pahalı şimdi. O nedenle ben Delay 48000 geciktirici sprey siparişlerimi buradan veriyorum. Hem daha uygun hem de ücretsiz kargoyla kapıma kadar geliyor. Ne uğraşacağım gidip market market arayacağım. Bu siteden uzun zamandır sipariş veririm, şimdiye kadar hiç siparişte gecikme ya da başka bir sorun yaşamadım.

  62. Delay Shark geciktirici sprey almak için önce internetteki fiyatlarına baktım, belki daha uygun olu diye Migros’a gittim. Vardı ama pahalı satılıyordu. Tabi ki almadım. Siparişimi ben de buradan verdim ve kısa sürede teslim edildi. Birkaç kez yeni sipariş verdiğimde de aynı şekilde geldi. Kullanıyorum ve ürün yaşadığım sertleşme ve erken boşalma sorunuma çok fayda sağladı. Cinsel ilişkilerimde boşalmam 45 dakikaya kadar çıktı. Sertleşme ile ilgili de derdim kalmadı artık. Hem bu firmayı hem de ürünlerini herkese öneriyorum.

  63. Partnerime karşı göstermiş olduğum performanstan memnun kalmadığım için geciktirici ürünleri denemek için İnternet üzerinden araştırmaya koyuldum. Daha sonra migros gibi büyük alışveriş zincirlerinde de delay shark sprey satıldığını gördüm. Markete gidip sorduğumda ürünün kalmadığını söylediler, bende bunun üzerine İnternet den sipariş verdim. Kargo 1 gün içerisinde elime ulaştı ve üstelik kargoya para da ödemedim. İlginiz için sizlere teşekkür ediyorum.

  64. Delay 48000 geciktirici sprey hakkında anlatılanları okuyunca tam aradığım ürün dedim. Eczanelerde de satılsa fiyatının pahalı olacağından emindim ve internetten almak mantıklı geldi. Bu siteye siparişimi verdim ve 2 gün içinde kapıda ödemeli olarak teslim edildi. Kullanmaktan büyük keyif aldığım bir geciktirici. Ne zaman kullansam etkisinin giderek daha da arttığını hissediyorum. Geciktirici özelliği çok iyi ve cinsel ilişki süremin 45-50 dakikaya kadar uzamasını sağladı. Bu sürede neler yapıyoruz neler. Çok iyi bir geciktirici sprey bu spreyden başkası yalan.

  65. Aslında çok fazla cinsel ilişki deneyimi yaşayan biri değilim. Bekarım ve girdiğim cinsel ilişkilerde bazen erken boşalma yaşıyorum. İnternette erken boşalma tedavisi hakkındaki yazıları okudukça kesinlikle geciktirici ürün kullanmalıyım dedim. Uygun fiyatlı ama kaliteli bir ürün ararken Delay 48000 geciktirici spreyi görüp sipariş verdim. 1 aydır kullanıyorum ve çok iyi bir etkisi var. Kullandıkça etkisinin giderek artış gösterdiğini hissediyorum. Arada sırada cinsel denemelerle de test ettim. En son ilişkimde boşalma sürem 40 dakikaydı. Kendime olan güvenim geldi ve artık daha enerjik biriyim diyebilirim.

  66. Erken boşalmak bende bir takıntı halini aldı diyordum. İlişkiye girdiğimde maksimum 4 dakika sonra boşalmış oluyordum. Etkili bir geciktirici alıp kullanmak istediğimde nerede satılır diye araştırdım. Bazı eczanelerde ve marketlerde satılıyormuş ama hiç de uzun uzadıya bir arayışa girmek istemedim. Araştırmalarımda Delay 48000 geciktirici spreyin çok etkili bir sprey olduğunu öğrendikten sonra hemen bu siteye sipariş verdim. Kısa sürede teslim ettiler ve kullandım. Cinsel iişkideki gecikme süresi ilk kullandığım akşam 20 dakika kadar oldu. Bu bile önceki sürenin 5 katıydı. Ama şimdi bununda iki katı kadar uzadı bu süre. Delay 48000 geciktirici sprey cinsel yaşantıma yeniden renk kattı ve çok mutluyum.

  67. Biri bana eskiden bir sprey kullanacaksın ve erken boşalma sorunundan kurtulacaksın deseydi dalga geçme derdim. Uzun süreden beridir erken boşalma sorunuyla boğuşuyordum. İnternette bununla ilgili ne kadar yazı varsa okuyup inceledim. En mantıklı gelen şey Delay 48000 geciktirici sprey kullanmaktı. Bu firmaya sipariş verip aldım ve kullanmaya başladım. Kullandıkça etkisi daha da arttı ve sonunda erken boşalma derdimden kurtuldum. Düzenli kullanımla kalıcı bir etkisi var ve kesinlikle kullanılması gerekli olan bir ürün.

  68. Arkadaşlar erken boşalma kaderiniz olmasın. Delay 48000 geciktirici sprey kullanın benim gibi bu sorununuzdan kesin olarak kurtulun. Nereden alabilirim diye de düşünmeyin. Bu firmaya siparişinizi verdiğinizde 2-3 günde teslim ediyorlar. Alın ve hemen kullanmaya başlayın. Göreceksiniz çok kısa sürede erken boşalma sorununuza çözüm olacak.

  69. Geciktirici spreyin adresi burası beyler. Başka hiçbir yere bakmayın bile. Bu firma çoklu alımda çok büyük avantaj sağlıyor. Hem fiyatı ucuzluyor hem de yanında büyütücü krem hediyesi de oluyor. Bu siteden alıp kullandım ve ortaya çıkan sonuçtan da çok memnunum. Hatta bu spreye müteşekkirim. Hayatımda olmaz dediğim kadar bir sürede gecikme oluyor ve cinsel yaşantım mükemmelleşti.

  70. Viga 5000 geciktirici sprey kullandım. İlk başta internetten değil eczaneden almıştım. Ama daha sonra farkettim eczane fiyatı yüksek. Bundan dolayı araştırınca bu siteden aldım. Aynı orijinal sprey geldi ve kullanmaya devam ettim. Şimdilerde kullanmama bile gerek kalmadı. 40 dakika gibi muhteşem bir süre gecikme sağlıyor artık. Hatta sprey kullanmadığımda hiçbir şey fark etmiyor. Yani kalıcı bir etkisi var.

  71. Kıza arkadaşımla son zamanlarda cinsel ilişkilerimiz benden dolayı çok kısa sürüyor,hatta sürmüyor bile. Delay 48000 geciktirici sprey sayesinde 25 dakika gecikme olmaya başladıki muhteşem birşey bu. Kız arkadaşım ve ben bu durumdan çok memnunuz. Ürünü eczaneden almıştım ama şimdi bu siteden sipariş vereceğim çünkü aradaki fiyat farkı çok fazla. Mantıklı olan da bu. Umarım gelen ürün de aynı orijinal Delay 48000 olur.

  72. Ben büyük marketlerde baktım bu ürünlere ama birçoğunda yok sanırım ben bulamadım. Ama eczanelerde bazı markaların satışı var. Onlar da pahalı. 1 aydır viga 5000 geciktirici sprey kullanan birisiyim ve gecikme süresi 20-25 dakkaya çıktı. 3 ayın sonunda daha da uzayacağını düşünüyorum. Sertleşmeye olan etkisi de oldukça fazla, etkisi çok uzun sürüyor. Mutlaka denemelisiniz.

  73. Delay 48000 geciktirici sprey siparişlerimi bu siteye veriyorum ve kafam rahat. Hem uygun fiyatlı hem de hızlıca teslim ediliyor. Eczanelerde bulursanız bile aynı ürünü çok daha pahalıya alacağınızı bilin. Çok avantajlı bir alım imkanı sağlıyorlar. Ürünü kullanan herkes bilir. Çok etkili ve kaliteli bir sprey Delay 48000. Alırsanız da bu markayı tercih edin.

  74. Geciktirici sprey almak için o market bu eczane diye dolaşmayın beyler. Piyasadaki en ucuz fiyat bu sitede. Hem de orijinal ürün ve ücretsiz kargo ile gönderiyorlar. Ayrıca 3 kutu sprey sipariş verdiğinizde büyütücü krem de hediye olarak geliyor. Gelen ürünlerin tümü bitkisel ürünler ve çok da sağlıklı. Kullanan biri olarak tavsiyem bu firmadan almanız olacaktır.

  75. Ben daha evvel başka marka bir geciktirici sprey aldım ve kullandım. Eczaneden almıştım ama çok da etkili olmadı. Başka bir ürün almak için araştırma yaptığımda Delay 48000 geciktirici spreyin oldukça iyi bir ürün olduğu söyleniyordu. Kullananların çoğu kalitesinden ve etkisinden memnundu. Ben de bu nedenle hemen sipariş verdim. Gelmesini bekliyorum. Kargo geldiğinde sabırsızlıkla kullanmak istiyorum.

  76. Geciktirici sprey almak için eczaneye gitmenize gerek yok arkadaşlar. Eczaneden daha pahalı alacağınız da kesin. Tavsiyem bu siteye siparişinizi vermeniz. Ücretsiz kargo ve kapıda ödemeyle yolluyorlar. Gelen ürünlerden hiç şüpheniz olmasın ben alıyorum şu ana kadar hep orijinal ürün geldi. Delay 48000 geciktirici sprey kullanın sağladığı faydaları da hemen yaşamaya başlayın.

  77. Ben Delay 48000 geciktirici spreyi bu siteden alıyorum. Birkaç arkadaşım da buradan alıyor ve hepimiz memnunuz. Şu ana kadar hiçbir sıkıntı da yaşamadık. Orijinal ürün gönderiyorlar ve oldukça da uygun fiyata alabiliyoruz. Farklı sitelerde sahte ürünler olabileceği için güvendiğimiz yerden almak en mantıklı olanı. İnternette buradaki fiyattan daha uygun fiyat olsa da almam.

  78. Geciktirici spreyler bir süre önce marketlerde bile satılıyordu. Daha sonra sadece eczanelerde ve internette satılmaya başlandı. Eczanelerde fiyatı çok yüksek olduğundan genellikle internet siteleri bu işi üstlendi. Ben de bu sitelerden birinden alıyorum ve çok da memnunum. Eğer bu yazıyı okuyorsanız bu siteden almanızı özellikle öneriyorum. Hızlı ve kaliteli çalışan bir firma.

  79. Geciktirici sprey olduğunu öğrenince nasıl etkili olabilir diye düşünmüştüm. Ancak Delay 48000 geciktirici spreyi kullanmaya başladığımdan beri inanılmaz etkisi olduğunu gördüm. Spreyi penise sıktığımda hiçbir şekilde his kaybına da sebep olmuyor. İlişkilerim her zamankinden daha iyi geçiyor. Beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.