[45 DK. Geciktirir]Eczanelerde Satılan Geciktirici Spreyler 189 TL

eczanelerde satılan geciktiriciler fiyatlarıEczanelerde satılan geciktirici spreyler ile İnternet üzerinde satılan geciktirici spreyler arasında hiç bir fark yoktur. Her iki ürün Avrupa ilaç a.ş tarafından tedarik edilerek satılmaktadır. Erken boşalma sorunu yaşayan erkekler eczanelerden geciktirici sprey alırsam daha sağlıklı olur düşüncesiyle hareket etmektedir. Bu yanlış düşünceden dolayı sanal mağazalarda 189 TL’den satılan geciktirici spreylere eczanelerde 299 TL para ödenmektedir.

Eczanelerden alınabilecek geciktirici türü yoktur. Geciktirici ürünler genel olarak cinsel sağlık merkezlerinde satılmaktadır. Bugün bağlı olduğunuz eczaneye gittiğiniz zaman sadece geciktirici etkili prezervatif bulabilirsiniz. Çünkü artık geciktirici spreyler eczanelerde satılmıyor. Sebebi ise erkeklerin artık yüz yüze görüşerek cinsel sorunlarını dile getirememesidir.

Yazı İçeriği

Eczanelerde geciktirici sprey bulunur mu?

Geciktirici ürünleri her eczane de bulmak mümkün değildir. Eczanelerin geciktirici hap, sprey veya krem satma zorunluluğu yoktur. Bazı eczanelerde cinsel geciktirici ürünler yoğun olarak satılırken, bazı eczanelerde ise geciktirici krem dahi satılmamaktadır. Sağlık ve Gıda Bakanlığının erken boşalma sorunu için geciktirici ürün satışı yaptırmasının zorunluluğu olmadığı için eczanelerde geciktirici sprey satılıyor diye kesin bir bilgi veremeyiz. Ancak sitemizden 7/24 geciktirici sprey temin edebilir, gizli kargo ile kapınıza kadar sipariş verebilirsiniz.

Geciktirici spreyler arasında en iyi marka delay shark 48000’dir. Almanya’dan ithal olarak gelen delay sprey, 30-45 dakika arasında gecikme sağlamaktadır. Eskiden çoğu eczanelerde peynir ekmek gibi satılan spreylerin satışları migros, carrefoursa gibi mağazalarda da bulunmaktadır.

Eczanelerde satılan geciktirici spreyler nelerdir?

Erken boşalma sorunu için geciktirici sprey kullanıldığını elbette duymuşsunuzdur. Geciktirici spreylerin kullanımı her markaya göre farklılık göstermektedir. Bazı markalar ham maddeyi fazla koyup daha çabuk ve daha hızlı etki göstermesini sağlamaktadır. Bunlardan biriside delay shark 48000 geciktirici spreydir. Delay 48000 en çok satılan ürün olduğu için piyasada sahteleri de mevcuttur.

Eczanelerde ve cinsel sağlık merkezlerinin haricinde satılan geciktirici spreyler %90 faturasız ve bandrolsüz bir şekilde gelmektedir. Zaten ürünü teslim alıp paranızı ödedikten sonra satıcı firma ile iletişime geçmeniz mümkün olmayacaktır. Bu tarz olaylarla karşılaşıldığı içinde erkekler eczanelerden geciktirici sprey almak istemektedirler. Ancak bizden sipariş verdiğiniz takdirde sürat kargo şubesinde paranızı ödemeden kargonuzu görebilme imkanı sağlıyoruz. Piyasadaki bu tür sahtekarlıkların önüne geçmek amaçlı yaptığımız çalışmalarda oldukça rağbet görmekteyiz.

Eczanelerde satılan geciktirici sprey isimleri

Geciktirici spreylerin arasında 1 numaralı ürün Delay spreydir. Piyasada onlarca marka adı altında satılan geciktirici ürün bulunmaktadır. 2018 yılında yapılan araştırma ve klinik çalışma sonuçlarına göre eczanelerde satılan delay geciktirici sprey gecikme anlamında en etkili üründür. Eczanelerde satılan en iyi geciktirici sprey delaydan sonra bazı sprey isimleri şu şekildedir;

 1. Delay shark 48000
 2. Stag 9000
 3. Super dragon
 4. Viga 50000 sprey
 5. Dooz sprey
 6. Black stone
 7. Procomil sprey
 8. Pjur hero sprey
 9. Stop sprey
 10. Rockhard sprey
 11. Joy Drops
 12. Retard
 13. Proloonging
 14. Porcodile

 

Etki sürelerine göre geciktirici sprey markalarının ilk 10 listesi yukarıda ki gibidir. Listede bulunan on ürününde satışını yapmaktayız ancak bizim sizlere tavsiye edebileceğimiz sprey ilk sırada yer almaktadır.

Eczanelerde satılan geciktirici spreyler nasıl kullanılır?

Google arama motorlarına eczanelerde satılan geciktirici spreyler nasıl kullanılır yazdığınız zaman karşınıza bir çok anlatım çıkacaktır. Geciktirici sprey aldınız zaman nasıl kullanacağınız konusunda aklınız elbette karışacaktır. Çünkü her markanın kendine ait kullanım talimatı vardır. Bizde bu bölümde en iyi geciktirici sprey delay nasıl kullanılır resimli olarak anlatım sağlayacağız.

eczanelerde satılan geciktirici spreyler nasıl kullanılır

Spreyi kullanmadan önce penisi ılık suyla yıkayıp iyice kurulama yapmanızı öneriyoruz. Penisin gözeneklerini açacak ve daha fazla etki görmenizi sağlayacaktır. Daha sonra ilişkilerden 15 dakika önce penisiniz ereksiyon halinde iken baş kısmına 3 defa yukarıdan 1 defa da alttan sıkmanız yeterli olacaktır. 15 dakika sonra ilişkiye girebilirsiniz. Cinsel birleşmeniz de en az 30, en fazla 60 dakika erken boşalmamanızı sağlayacaktır.

Erken boşalma sorunu bu sayede ortadan kaldırabilir, mutlu ve öz güvenli yeni ilişkilere yelken açabilirsiniz. Eczanelerde satılan geciktirici spreyler yazımızın sonuna gelirken sertleştirici haplara da buradan ulaşabilirsiniz.

  Hızlı Sipariş Formu
  87 Yorum

  Sen de Yorum Yap
  1. Pingback: semih atalı
  2. Merhaba iyi günler, 1 dakika da boşalıyorum yardım edin geciktirici sprey ne kadar etki eder?

  3. 1 kutu geciktirici sprey almak istiyorum ancak gizli kargo ile iş yerime gönderebiliyor musunuz? Malum bizim iş arkadaşları biraz meraklıdır ne geldi diye kontrol ederler. Tabi herkeste erken boşalma sorunu olsa bile dalga konusu olmak istemiyorum.

  4. Arkadaşlar benden size iyi bir tavsiye. Eczanelerde satılan geciktirici sprey isimleri araştırın daha sonra bu spreyleri İnternet’ten alın derim. Çünkü İnternet üzerinde bu site gibi orijinal ürün satan yerler daha uygun fiyatlara gönderiyorlar. Neden aynı ürüne daha fazla para ödeyip eczaneleri zengin edeyim, enayimiyim ben?

  5. 3 kutu aldık 3 arkadas 99 TL ye fiyat / performans olarak en iyi ürün gercekten. ilk kullanımda 20 dakika geciktirdi.

  6. Dürüst bir firmasınız sizden alışveriş yaptığım için çok şanslıyım. Müşteri temsilcileri de çok anlayışlı özellikle Recep bey her sorunumu dinledi.

  7. selam geciktiriçi sprey delay 48000 eczanelerde bulabilirmiyim,etkisi ne zaman başlıyor,kaç dakika geçiktiriyor,kargo ne şekilde geliyor almak istiyorum cok kararsızım şimdiden teşekkür ederim..

  8. bu porno yıldızları gibi gec boşalmak istiyodum ,araştırma yaparken geciktiriçi sprey delay 48000 gördüm ,yorumlarda çoğu kişi memnun kalmış ,hemen sipariş verdim,kullandığım ilk anda geç boşaldıgımın farkına vardım, süper bir sprey gercekten yoruluyorum dakika bile tutmuyorum ilişkilerimde ,bide kampanya ya girmiş tavsiye ederim sizlere de …

  9. merhaba 40 yaşındayım, şeker hastasıyım , erken boşalma sıkıntısı yaşıyorum , hap kullanmaya karşıyım sizce bu delay 48000 gercekten erken boşalmayı önlüyor mu , yan etkisi var mı ?

  10. merhaba erken boşalma sıkıntısı yaşıyorum tavsiye edebileceginiz geciktiriçi sprey var mı ,hap kulanmak istemiyorum?

  11. selam kafa takılan tek şey var bu geciktirçi sprey vega 9000 ile delay 48000 arasında ne gibi farklılıklar var,hangisinin gecikme süresi daha fazlaşimdidn teşekkür ederim

  12. selam kampanyalı üründen yaralanmak istiyorum delay 48000 geciktiriçi sprey den kargo kaç günde ulaşır,saglık acısından yan etki oluyor mu?

  13. merhaba erken boşalıyorum ilişkilerim cok kısa sürüyor ,eşimde bundan bayabi rahatsız araştırma yaparken geciktiriçi sprey delay 48000 gördüm,yorumlar gayet güzeldi ,sipariş verdim kullanmaya başladıktan sonra gec boşaldıgım farkına vardım eşimde bundan cok mutlu,kampanya ya girmiş sakın kacırmayın..

  14. dürüst konuşmak gerekirse çogu kişide oldugu gibi bende de erken boşalma oluyor taki bu geciktiriçi spreyi delay 48000 görünceye kadar ,kampanyalı üründen sipairş verdim.ürünüm kapalı kutuda gizli şekilde geldi,kullanmaya başaldıktan sonra dakika bile tutmuyorum dermanım kesiliyor,kaçırmayın beyler ,

  15. cok erken boşalıyordum,araştırma yaparken geciktiriçi sprey delay 48000 gördüm ,yorumlar gayet güzeldi,hemen sipairş verdim,kapalı kutuda gizli olarak geldi ürünüm ,spreyi kullanmaya başladıktan sonra erken boşalma sıkıntı ortadan kalkmış oldu,şimdi kamya ya girmiş tekrardan sipairş verdim ,tavsiye ederim kaçırmayın bu kampanya yı arkadaşlar..

  16. Ben polis amiriyim. Bu siteyle ilgilenen herkes gibi benimde geciktirici sorunlarım var. Bilirsiniz polis amiri olunca iş, suçla mücadeleden bir arkadaşımdan tavsiye aldım. Bana sakın öyle bilmediğin yerlerden sipariş verme dedi, bende şaşırdım kaldım, sorduğumda nereden alacağımı. Bana birkaç site tavsiyesi verdi kullandım ve mutluyum.

  17. Bir Gün pikniğe gitmek için yola çıkmıştık. Yolda Migros’tan bir şeyler almaya karar verdiğimde bir baktım geciktirici sprey Migros’da bunun ne işi var diyerek, kendi kendime sordum sonra uzun bir araştırma yaptım meğer ürün sağlık bakanlığı onaylı bir ürünmüş. Ama tabi ki fiyat farkı var. Migros Resmen geçiriyor insanlara. Bende araştırma yaparken bulduğum bu siteden bir tane almaya karar verdim. Sipariş onayı için beni aradılar ve 3 gün içerisinde evime geldi.

  18. Delay spreyi eczane de Gördüğümde çok şaşırdım. Fiyatını sorduğumda kasiyer adam 80 100 civarı bir şey söyledi. Ama daha önce bir kaç sitede gördüğümde daha düşüktü şaşırdım sonra nedenini araştırdım. Meğersem eczacılarda siteden alıyorlarmış. Sağlık bakanlığı onaylı eczanelerde satılan geciktiriciler’in Zaten bir yanlışı olmaz olsa bile bir çok, kişi kötü yorum yapardı.

  19. Merhaba uzun zamandır arama yapıyorum geciktirici sprey isimleri eczanelerde satılan geciktirici sprey isimleri, gibi bir çok ürün buldum ama hangisini alacağımı bilemiyorum. Canlı desteğe yazsam yardımcı olurlar mı ? Arasam daha mı sağlıklı olur ? Ben çok kararsız biriyim, Ne yapsam Bilmiyorum.

  20. Son zamanlarda enflasyonun artmasıyla fiyatlar sadece yiyecek içeceklere değil geciktirici ürünlere bile vurmuş durumda. Daha önceleri geciktirici sprey yerine geciktirici hap kullanırdım ve eczaneden alırdım. Ama bir de ne göreyim geciktirici hap eczane fiyatları 2018 fiyatının 2-3 katı olmuş durumda. Bunun yerine sprey deneyeyim dedim bide o bile o kadar ucuz olduğu halde 2019 da buradaki fiyatının 2-3 katı fiyatına satılıyor. Gerçekten çok saçma bildiğiniz kandırıyorlar insanları. Gidip oraya buranın 2-3 katı para verip 1 kutu sipariş vereceğime 3 kutu sipariş ederim aylarca kullanırım. Gerçekten insanları cinsel arzular konusunda mağdur bırakmadığınız için çok teşekkür ederiz. İyi ki varsınız!

  21. Eşimin dırdırından sürekli bıktığım için geciktirici ürünlerine başvurmam gerekiyordu. Çünkü cinsel ilişkimiz 2 dakikadan kısa sürüyordu. Sonuç olarak o sinirlenmekte haklıydı çünkü gerçekten hiç zevk almıyorduk. Cinsel ilişkimiz en azında 20-30 dakikanın üstüne çıksın istiyordu. Daha sonra geciktirici ilaç acaba eczanelerde varmı diye düşünürken gidip araştırıp soruşturduk eczanelere. Gerçekten de satılıyormuş ancak fiyatları İnternet deki fiyatının 2-3 katı fiyatlara satılıyor. Daha sonra son yıllarda online eczane yönteminin baya yaygın olduğunu gördük ve buradan orijinal 1 kutu delay shark 48000 sipariş ettik. Her ne kadar ilk başlarda tereddüt etsek de fiyat-performans ürünü kesinlikle. Eşim 20-30 dakika isterken cinsel ilişki süremiz 50-60 dakikalara kadar çıktı. Gerçekten harika bir deneyim sunuyor bu ürün bize. Bu arada keşke 3 kutu sipariş etseydik. 1 kutuya 59 TL verdik şimdi 1 kutu daha alınca 59 TL vereceğiz. 2 kutu olacak onun yerine daha az fiyata 3 kutu alabilirdik. Neyse artık sağlık olsun. Ama harika bir ürün! Böyle bir ürün için Allah sizden razı olsun. Evliliğimi kurtardınız.

  22. Bir çok geciktirici sprey kullandım fakat hiçbirisi delay shark 48000 kadar etkili değildi ne yalan söyleyeyim. İçeriğindeki doğal bitki özleri sayesinde hem içimi ferah tutuyor hem de bir şey düşünmeme gerek kalmıyor. Diğer sağlık bakanlığı onaylı olan eczanelerde satılan geciktirici ürünlere baktığım zaman içerisinde garip garip maddeler falan bulunuyor. Bir de bunların hap olanları var. Her ne kadar çok iyi geciktirici olasalar da güvenemiyorum. En iyi ve en güvenilir geciktiricinin delay shark 48000 olduğunu düşünüyorum. Ayrıca bende tamı tamına 55 dakika geciktirme yapıyor. 3 kutu 99 TL ye sipariş ettim. Bildiğin bu fiyata beleş. Müşteri memnuniyetini önemsediğiniz için sizlere teşekkür ederiz.

  23. Geçen sene doya doya eşim ile birlikte cinsel ilişkiye girebiliyorduk. Ancak ne yazık ki bu sene cinsel birliktelik yaşayamaz olduk. Çünkü geciktirici hap ve sprey fiyatları eczanelerde aşırı derecede pahalanmış durumda. Bunun nedeninin dolar ve euro fiyatının artmasından dolayı kaynaklandığını düşünüyorum. Çünkü ne de olsa yurt dışında getiriliyor. Son 2 gündür bu siteden sipariş etmiş olduğum geciktirici spreyi kullanıyorum. Ve gerçekten kaliteli olduğunu sizlere söyleyebilirim. Her hangi bir fark yok. Bir birisinin aynısı. Bu fiyata böyle ürün sağladığınız için sizlere teşekkür ederiz.

  24. Özellikle son zamanlarda bu geciktirici tarzı ürünler gerçekten çok fazlalaştı. Önceden 1 elin parmağını geçmeyen geciktirici sprey vardı. Şimdi bir bakıyorum eczanelerde satılan garip geciktirici hap isimlerine ya da spreylere onlarca var ve insan hangisini alması gerektiği hakkında bir hayli kararsız. Fakat bu siteye ve yorumlara baktığım zaman en iyi ve en etkili geciktirici spreyin delay shark 48000 olduğunu gördüm. 3 kutu sipariş ettim çünkü 1 kutu zaten 59 TL matematiksel olarak düşünürsek 3 kutu çok daha avantajlı.

  25. Erken boşalmamdan dolayı hem ben hem eşim oldukça şikayetçiydik bunun üzerine komşulardan aldığımız tavsiye ile geciktirici spreye başvurmayı düşündük. Eczaneden alınabilecek en iyi geciktiricilerden birisi olduğunu söyleyen komşumuz İnternet üzerinden de rahatlıkla temin edilebileceğini aynı zamanda yarı fiyatından dahada ucuza alabileceğimi söyledi. Her ne kadar başta inanmasam da gerçekten öyleymiş.Kullanmaya başlayalı 1 ay oldu ve şuan hiçbir şikayetimiz kalmadı. Neredeyse her gün hiç sıkılmadan cinsel ilişkiye giriyoruz.

  26. Eşimin yoğun araştırmaları ve isteği üzerine bu geciktirici spreye başvurdum. Çünkü kendisininde söylediğine göre gerçekten çok etkili bir geciktirici sprey olduğunu araştırmış. Zaten Türkiye’de eczanelerde en çok satılan geciktirici ürünmüş. Fiyat olarak uygun olduğunu düşündüğüm için 3 kutu olandan sipariş ettim. Ayrıca penis küçüklüğümden de şikayetçi olan eşim için penisimi en azından 2-3 santim büyütebilirim. Kesinlikle fiyat performans ürünü.

  27. Arkadaşlar eğer erken boşalma gibi problemleriniz varsa delay sharkı şiddetle tavsiye ediyorum. Çünkü bu geciktirici sayesinde 2 yıllık sevgilim beni terk etmedi. Çünkü gerçekten ciddi derece erken boşalma problemim vardı. Ama şimdi 45 dakika boyunca doya doya cinsel ilişki yaşayabiliyorum. Harika bir ürün!

  28. Bu son zamanlarda çok dikkat ediyorum da geciktirici spreyi kullananlar bir hayli fazla. Kuzenimden tut binamızdaki kapıcıya kadar herkes geciktirici sprey kullanıyor. Eşi benzeri yok mükemmel bir şeymiş diyorlar. Ben de bunun
   üzerine sipariş etmeye karar verdim ve 3 kutu aldım. Çünkü 1 kutu almak yerine 2 kutu parasından bile daha az para vererek daha ekonomik hale gelmiş olur. Bence sizde öyle yapın beyler yoksa bu işin içinden çıkamazsınız benden demesi.

  29. Her ne kadar bu ürünlerin kullanılması gerektiği hakkında uzun zamanca önce karşı bir tutum sergilesem de gerçekten çok yanlış yaptığımın farkındayım. Çünkü bu delay shark gerçekten çok etkili. Bu siteden sipariş etmeden önce eczaneden almıştım 1 kutu ve gerçekten çok pahalıydı. Onun yerine eczane fiyatının neredeyse daha düşüğüne 3 kutu delay shark alabiliyorum. Aynı zaman da orijinal de. Bende 45 dakika gecikme yapıyor. Sizlere tavsiyem ilişkinize girmeden önce 15 dakika önce sürün ve harika bir serüvenin tadını çıkarın.

  30. Eski kafalı biri olduğumdan bu tarz yeni şeylere aklım pek gitmiyordu ne yalan söyleyeyim. Doğal yöntemlerle (sarımsak,soğan,adam otu) tarzı bitkilerle geciktirmeye çalışmıştım. Ancak performans artışı dışında başka bir işe yaramadı ne yalan söyleyeyim. Bizim bacanak önerdi bu delay shark mıdır nedir çok etkili dedi. Performansıma performans katıyor soluksuz cinsel ilişki yaşayabiliyorum dedi. 3 kutu sipariş ettik bir de penis büyütücü krem göndermişler sağ olsunlar ondan da şikayetçiydim zaten. Neyse geciktirici ye gelecek olursak ben de tam 45 dakika geciktirdi biraz daha uzun sürsün isterdim şahsen ama buda yeter. Vallahi harika bir ürün yapmışsınız sağ olun var olun!

  31. Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. Ben uzun zamandır geciktirici sprey olan delay shark 48000 i kullanıyorum ve gerçekten çok memnunum 45-50 dakika gecikme isteyen arkadaşlar gönül rahatlığıyla kullanabilir. Bildiğinden şaşmamak gerekiyor ama ben bir de aurex denen geciktirici spreyi denemek istiyorum. Hangisi daha iyiyse ona göre karar vereceğim. Peki bu aurex geciktirici krem eczanelerde var mı? Bilen varsa benimle paylaşırsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

   1. Yusuf kardeşim merhaba. Ben delay shark 48000 geciktirici spreyi daha önce kullanmamıştım öncelikle bu bilgiyi bizimle paylaştığın için sağ ol! Ama aurex geciktirici kremi kullandım ve geçen sene eczaneden almıştım. Öncelikle sorunun yanıtı evet aurex geciktirici kremi eczanelerde bulman mümkün ancak fiyatı gerçekten çok pahalı. Onun yerine İnternet eczane yöntemi ile daha ucuza alabilirsin. Çünkü bu devlet eczanelere falan fena şekilde vergi kesiyor. İnternet de öyle bir problem yok. Eczane fiyatı ile yarı yarıya bulabilirsin. Ayrıca Aurex de çok iyi geciktiricidir 50 dakika-1 saat kadar geciktirir. Ama ben de değişiklik yapmak adına delay shark 48000 başlayacağım. Sağlıklı günler dilerim

  32. Bundan 2 ay öncesine kadar tüm geciktiricileri eczanelerden alırdım çünkü çok daha güvenilir ve mantıklı gelirdi. Genel olarak sprey tercih etmişimdir çünkü eczanelerde satılan geciktirici tarzı hapların isimlerine ve fiyatlarına baktığımda sprey fiyatının neredeyse 2-3 katıydı. Daha sonra İnternet üzerinden alışveriş yapmaya başladım bir de ne göreyim aslında eczanede satılan geciktirici spreylerde piyasa fiyatının 2-3 katına satılıyormuş. Eczaneden 1 kutu geciktirici sprey alacağıma buradan gider 3 kutu alırım daha iyi. Vallahi Allah sizden razı olsun.

  33. Uzun süre farklı formda geciktiriciler kullanmış birisi olarak en beğendiğim formdaki geciktirici daima sprey olmuştur. Çünkü sprey ile vücuda herhangi bir kimyasal görmediğinden gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Etkiside iyi 50 dakika ile 1 saat arası gecikme yaptı ben de sizde de o civarda yapar zannedersem ya da daha fazla.

  34. Geciktirici spreyler gerçekten çok etkili. Dekay shark 48000 de bunun en iyi örneklerinden birisi hiç şüphesiz. Sağlık bakanlığı onaylı olan ve eczaneden kolaylıkla alınabilecek grciktirici olan bu sprey sayesinde 1 saate varan boşalmayı önleme söz konusu. Düşünmeden alın derim.

  35. Sonunda aradığım ürünü buldum diyorum hep. Çünkü erken boşalmadan şikayetçi olan birisi olarak bunu tamamıyla önledim artık. 2 dakika bile sürmeyen boşalma sürem artık 1 saate kadar dayanan bir serüven oldu adeta. Cidden anlatılmaz yaşanır bu delay shark 48000. Alın kullanın sonra bana cevap yazın.

  36. Eczanelerde satılan geciktirici sprey isimlerine baktığımda bir çok erken boşalmayı önleyen ürün görüyorum. Önceden bu kadar fazla olmazken bir anda sayısı onlarcaya ulaştı. Ama ne olursa olsun ben delay shark dan vazgeçmem. Çok iyi bir geciktirici 1 saat geciktiriyor. Aynı zamanda performans artışıda oldu. Eğer erken boşalma probleminiz varsa mutlaka tavsiye ederim.10/10

  37. Önceden insanlar bu geciktirici ürünlere karşı bir hayli tepkiliydi çünkü zehirlenmeler falan oluyordu. Bunun nedeni insanların hep orijinal olmayan sahte ürünleri kullanmasından kaynaklanmaktaydı.Ama şimdilerde migros gibi yerlerde geciktirici spreylere ulaşmak mümkün. Ama orada bile hemen hemen eczane fiyatı ile aynı. Bunun yerine en mantıklısı İnternet üzerinden alışveriş yapmak. Hem orijinal hem aynı ürün. Etkisi ise harika 45 dakika 1 saat arası bir gecikme oluyor. 10/10

  38. Özellikle son zamanlarda eczanelerde satılan geciktirici sprey fiyatları oldukça artmış durumda. Özellikle benim görüşümce eczaneden alınabilecek en iyi geciktirici olan delay shark 48000 daha da pahalanmış. En mantıklısı İnternet üzerinden alışveriş yoksa eczaneler bizi kazıklayacak.

  39. Eşimden ayrılmak üzereyken delay shark 48000 o evliliğimizi kurtardı diyebilirim sizlere. Şöyle ki; kocam 2 dakika bile sürmeyen bir boşalma sorunu vardı. Cinsel ilişkiye girer girmez daha zevk almadan boşalır kendisi. Ben de bunun üzerine yaptığım araştırmalar ile. Eczaneden alınabilecek en iyi geciktirici sprey hangisidir diye baktım. Ve karşıma delay shark 48000 çıktı. Hem fiyatı hem etkisi olağan üstü. 2 dakikada boşalan kocam son 1 haftadır 50 dakika cinsel ilişkiye girer oldu. Ayrıca online eczane yani İnternet üzerinden aldım ben. Çünkü normal eczanelerde bu fiyatının 2 katı gibi bir fiyata satılıyor bilginize.

  40. Geciktirici spreylerin çoğunu denedim. Ancak deadly shark 48000 kadar hiç birisinden memnun kalmadım. Çünkü diğer geciktirici spreyler 20-30 dakikalık gibi bir gecikme sağlarken deadly shark sayesinde 1 saate varan cinsellik yaşayabiliyorum. Eczaneden kolayca alabileceğiniz geciktirici olan bu spreyi İnternet üzerinden daha çok mantıklı. Çünkü eczane fiyatları uçmuş durumda son zamanlarda. 10/10

  41. Eczaneden rahatça alınabilecek geciktirici olan delay shark 48000 şu ana kadar kullandığım en iyi geciktirici diyebilirim. Ne zaman bitse hep 3 kutu sipariş ederim. 50 dakikaya varan bir gecikme sağlıyor. Gerçekten çok etkili bir ürün. Tavsiye ederim!

  42. Öncelikle merhaba adım Serhat. Bu geciktirici spreyi kullanmayalı başlayalı yaklaşık 1 hafta oldu ve gerçekten çok memnun kaldım. Delay shark 48000 sayesinde 1 saate varan gecikme yaşıyorum ve inanılmaz zevk alıyorum. Ayrıca bu sprey sayesinde performansımda da önemli derecede artış oldu. Beni feci şekilde azdırıyor. Eğer kullanmadıysanız ya da kullanmayı düşünüyorsanız. Mutlaka 1 şans verin derim. Ayrıca kullanacak olanlar 3 kutu alın yanında bir sürü hediye falan da veriyorlar.

  43. Eğer sizinde bende ki gibi gecikme problemi varsa delay sharkı mutlaka kullanmanız gerekiyor. Gerçekten çok etkili ve kaliteli bir geciktirici. Henüz kullanmadıysanız mutlaka alıp bir deneyin faydasını göreceksiniz.

  44. Bu siteden sipariş etmeden bir kaç hafta önce n11 den bu deadly shark 48000 sipariş etmiştim. Ancak hiç bir etkisini görmemiştim. Sahteydi zannedersem. Daha sonra bu ürünün eczaneden kolayca alınabilecek geciktirici olduğunu öğrendim. Ve bu siteden yani online eczane üzerinden aldım. Ürünün yapımcılarının günahını almışım. 50 dakika boyunca doya doya cinsellik yaşadık. Gerçekten muhteşemdi.

  45. Böyle bir geciktiricinin böyle bir fiyata satılması beni gerçekten çok mutlu etti. Eczaneden alınabilecek en iyi geciktirici spreylerden birisi ama fiyatı orada çok pahalı. İnternet üzerinden ucuza almak daha mantıklı geliyor bana. Tabii ki eczaneler falan güvenilir ama bu sitede çok iyi 1-2 günde kargo gönderiyorlar.

  46. Etkisi falan gayet güzel benim hoşuma gitti. 35-40 dakika civarı boşalmadan durabiliyorum. Ayrıca anlamadığım bir şekilde cinsel ilişkiden aldığım istek de arttı. Kullanın derim.

  47. Eczaneden satılan ve hiç şüphesiz alabileceğiniz en iyi geciktirici sprey delay 48000 dir. Etkisini şuana kadar hiçbir geciktirici de görmedim. 40 dakikanın üstünde bir gecikme sağlıyor. Ayrıca ne zaman kullanımı bitirsem 3 kutu sipariş ediyorum. Çünkü böyle daha avantajlı ve ekonomik oluyor.

  48. Başta bu yorumların tamamının sahte olduğunu düşünmeye başlamıştım. Ancak daha sonra kendim 1 kutu deneyince neden böyle yorum attıklarını anlamış oldum. Gerçekten de harika bir geciktirme etkisine sahipmiş. Yorumların hepsinin gerçek olduğunu düşünüyorum ben. Mutlaka 1 kutuda olsa deneyin derim. İyi günler.

  49. Forum sitelerinde falan şunu fark ettim ki geciktirici sprey kullananlar geciktirici hap kullananlara nazaran çok daha mutlu. Hem fiyatı hem etkisi olsun geciktirici haptan kat be kat daha iyi olduğunu düşünülüyor. Ki bence de öyle. Hapa o kadar para vermek yerine bundan 2-3 kutu alırım daha karlı olur

  50. Eğer erken boşalma probleminiz varsa delay sprey bunu çok iyi bir şekil engelliyor. Ben de normalde 4 dakika gibi bir erken boşalma söz konusuyken 45 dakikanın üzerinde bir gecikmem oldu. Eğer bu problemlerden kurtulmak istiyorsanız spreyi kullanmanızı şiddetle öneririm. Ne demek istediğimi çok iyi anlayacaksınız.

  51. Öncelikle bu yazıyı yazanlara çok teşekkür etmek istiyorum. Geciktirici spreyi migrostan almayı düşünüyordum ancak geliş fiyatını öğrenince ve bu denli pahalıya satıldığını görünce gerçekten almaktan vazgeçtim. Bu site üzerinden 3 kutu sipariş ettim. Allah sizden razı olsun!

  52. Eczanelerden alınabilecek geciktirici spreyler mevcut. Fakat fiyat bakımından e-ticarete nazaran daha pahalılar. İlişkilerimde sorun yaşamaya başladığımda çok fazla kazıklandığımı daha yeni yeni anlıyorum. Size tavsiyem yeterince araştırma yapmadan ürün almamanız. Ben bi çok yerden bi çok ürün kullandım. Sitenin fiyatları ve ürün kalitesi tartışmasız güzel. Tavsiyem eczanelere bir ton para dökmemeniz.

  53. His kaybına neden olmayan geciktirici spreyler var. Bunlardan biri Delay 48000. Etkisi tatışılamaz. Bunun yanında his kaybına da neden olmuyor. Hem zevkinizi bölmeden hem uzatarak size harika bir tecrübe yaşatan delay spreyin düzenli kullanıcısıyım. Eczanelerde de mevcut fakat fiyatı siteye nazaran baya fazla.

  54. Sağlık bakanlığı onaylı eczanelerde satılan geciktirici sprey de olsa çoğu baş kısmında uyuşma ve his kaybına neden olabiliyor. Kullandığımız spreylerin yapımında kullanılan maddelerde bu olmaması gerekirken çoğu geciktirici ilacın içine kar marjlarını yükseltmek amacıyla kimyasallar enjekte edilmekte. Sevdiğim ve kullandığım bir marka olan Delay 48000 i denemenizi öneririm. Saydığım olayların hiç biri bulunmamakta. His kaybı 0 gecikme +30.

  55. Haz alamamak nedir bilir misiniz.ben doruklara ulaşamamışım bu ürün devasa bir şey pişman olmicak hatta daha fazlasını isticeksiniz bunun üzerinede birşey bulamayacaksınız. Delay shark 48000 kullandım ve çok memnunum 10 dk lık süren ilişkim artık 55 dk ulaştı, doyumsuzluk şart ilişkide asla hissiz bir hayat sürmez.

  56. Diğer ürünlerin iğrençliğinden bahsedicem. Kokusu var, tadı olduğunu söyledi eşim ve kullanmamı istemiyor. Erken boşalma sorunumu hapla da gideremem kalp hastasıyım. Delay 48000 kullanıcı yorumlarını okuduktan sonra sipariş kaydımı oluşturdum. Gelen ürünü ne eşim anladı ne bir his kaybına neden oldu. Gelen kargo tamamen gizli ve evrak şeklinde geliyor.

  57. Bir çok ürün kullandım yan etkisi denildiği halde. araştırmalar sonucu bu ürünü buldum yorumlar da yazılanları okudum ve ilk başta diğerlerinden zarar gördüğüm için tereddüt de kaldım. Geciktirici hapla tanıştıktan sonra bin pişman oldum bunca zaman giden vakit ve his kaybıma, ben çektim bu sorunları siz gönül rahatlığıyla kullana bilirsiniz üstün kalite ödülü vermeliler size

  58. Eczanelerde satılan onaylı ürünlerden bir tanesi. Fiyat farkından dolayı sitenizden temin ediyorum. Delay 48000 Resmi satış sitesini araştırırken sitenizi buldum. Kargolama şekliniz, ödeme kolaylıklarınız, canlı destek hizmetlerinizden memnunum. Ürün açısından söylenecek pek birşey yok. Görevini yerine getiriyor ve kaliteli bir ürün olduğu için his kaybı gibi can sıkıcı yönleri yok.

  59. Erken boşalma problemi olanların yönelmesi gereken herhangi başka bir ürün yok. 30-40 dakika civarı geciktirmekle beraber varlığını hissettirmiyor. Herhangi bir kokusu yada tadı yok. His kaybına da neden olmuyor. Geciktirici spreylerde karşılaşılan eksiler Delay 48000 de söz konusu bile değil. İşe yarıyor mu sorusunun cevabı evetin fazlası. İçiniz rahat sipariş edebilirsiniz.

  60. Geciktirici spreylerin bir numaralı sorunu his kaybı. İstenileni veriyor olabilirler ama işin zevk kısmında bir eksilme olduktan sonra kıymeti kalmıyor. Bir çok ürünü kullandım. Site üzerinden aldığım her ürün orjinaldi fakat delay 48000 diğerlerinden farklı olarak his kaybına neden olmuyor. Bu üründe tutuklu kaldı. Düzenli olarak sitenizden siparişi sağlıyorum.

  61. Geciktirici hapın yan etkilerinin olduğunu düşündüğümden geciktirici sprey kullanma konusunda oldukça kararlıydım. Ancak hangi ürünün en etkili ve benim açımdan en iyisi olduğunu bilmiyordum. Daha sonra İnternet üzerinden araştırma yaparken bir çok kişinin delay shark 48000’i önerdiğini gördüm. Ben de sipariş ettim ve gerçekten de ne kadar etkili olduğunu deneyerek öğrenmiş oldum. 40 dakika boyunca harika bir zaman geçiriyorum. Ayrıca şunu da söylemekte fayda var firma işini çok güzel bir biçimde yapıyor. Daha 24 saat dolmadan kargo elime ulaştı ve gizli biçimde getirdiler. Allah sizlerden razı olsun.

  62. Delay Shark Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı bir ürün olup satışını eczanelerde, İnternet de ve bazı büyük market zincirlerinde gerçekleşmektedir. En ucuz İnternet den ulaşabileceğiniz bu ürün. Ana amacı geciktirme olan Delay sprey sertleşme tedavisi için de kullanılabilmektedir.

  63. Eğer geciktirme probleminizi önlemek ve iyi bir birliktelik geçirmek istiyorsanız, delay shark kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim.45 dakika geciktirmenize yardımcı olacak ve bununla birlikte sertleşme de sağlayacak. Ben şuana kadar herhangi bir yan etkisine rastlamadım. Zaten vücuda alınan kimyasal bir şey olmadığından herhangi bir problem de baş göstermiyor. Eğer siz de benim gibi hap kullanmaktan çekiniyorsanız gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz

  64. Cinsel içerikli ürünleri artık hemen hemen her yerde bulmak mümkün oldu. Daha geçtiğimiz günlerde migrosta geciktirici sprey satıldığını görmüştüm. Kullanınca her ne kadar etkisi delay spreye göre daha az olsa da böyle bir şeyi marketlerden bile bulmak gerçekten güzel bir his. Delay 48000 sprey de umarım migrosta satılmaya başlar. Şimdilik İnternet üzerinden almaya devam edeceğim.

  65. Yakın bir arkadaşım geçenlerde eczaneden geciktirici bir hap almıştı, ve çalışan eczacı arkadaş içeriğindeki etken maddeleri söylemediğinden arkadaşım hastanelik olmuştu. Çünkü içeriğindeki bir bitkiye alerjisi varmış. Ben de böyle bir durumdan korktuğum için sprey denemeye karar verdim. Hiç bir yan etkisi yok, gönül rahatlığı ile gittiğim her yere götürüyorum. Türkiye’nin öbür ucunda oturmama rağmen kargo 1 gün içerisinde gizli biçimde elime ulaştı. Gerçekten de muazzam bir etkiye sahip.

  66. Delay sprayi 18 ile 65 yaş aralığındaki herhangi bir hastalığı olan her birey kullanabilir. Zaten içeriğinde herhangi büyük bir etken maddesi olmadığından yan etki gibi bir durumda söz konusu olmuyor. 2 aydır düzenli biçimde cinsel ilişkilerime girmeden önce kullandım. Artık kullanmadığım halde bile gecikme sağlayabiliyorum. Şiddetle tavsiye ederim.

  67. Başlangıçta bir spreyin ne kadar etki edebileceğini düşünmeden duramıyordum. Ancak daha sonra forum sitelerinde kullanıcıların delay 48000 sprey hakkında yapmış olduğu yorumları görünce dayanamayıp ben de sipariş ettim. Gerçekten yorumlarda bahsettikleri kadar varmış. Cinsel ilişkiye girmeden önce sıkıyorum ve 40 dakikadan fazla süren cinselliğin keyfini çıkarıyorum. Herkese tavsiye ederim.

  68. Geçenlerde okuduğum bir makalede dünyadaki erkeklerin %70’inden fazlasının erken boşaldığı haberini görmüştüm. Onlardan birisi olmak istemediğim için araştırma yaparken delay 48000 isimli herhangi bir yan etkisi bulunmayan spreye denk geldim. Denemek amacı ile 1 kutu sipariş ettim ve geldiği gün ilk cinsel ilişkimde kullandım. 35 dakika dopdolu süren vakit geçirdim. Eğer erken boşalma ya da sertleşme gibi sıkıntılarınız varsa delay bunu söküp atar. Siz hiç merak etmeyin.

  69. Hap formundaki geciktiricilere güvenemediğimden daima geciktirici spray kullanmışımdır. Sonuç olarak vücuda herhangi kimyasal bir şey girmediğinden gönül rahatlığı ile cinsel ilişkime girebilirim. Etkisinin de oldukça güzel olduğunu düşünüyorum. Genellik 30 dakikanın üzerinde boşalıyorum, ayrıca iyi de bir sertleştirici. Kullanmanızı tavsiye ederim.

  70. İnternette pratik kullanılabilen bir geciktirici ürün arıyordum ve Delay 48000 geciktirici spreyin benim işimi görebileceğini düşündüm. Çok fazla erken boşalma sorunum yok belki ama cinsel ilişkilerimin daha uzun sürmesini ve daha fazla keyif almayı istiyordum. Bu geciktirici sprey sayesinde ilk ilişkimde bile boşalmam yarım saati buldu. Anladım ki bu tam aradığım şey. Her ilişkiden önce spreyi kullanıyorum ve hayatımdaki en güzel dakikaları yaşıyorum.

  71. Delay 48000 geciktirici spreyi önce eczaneden alayım dedim ama ne göreyim fiyatı iki katı, vazgeçtim ve buradan 1 adet fiyatına kampanyadan 3 adet aldım, yanında da hediyesi ile birlikte. Bu kadar bir fiyat farkı olamaz dedim ama ne var ki öyle. Bir aya yaklaştı kullandığım süre ve bu süre sonundaki etkileri mükemmel seviyede. Kullanım kolaylığı ve sağladığı faydası ile sertleşme ve erken boşalma sorunu olanlara kesinlikle önereceğim bir ürün. Kullanın pişman olmayacaksınız inanın.

  72. Bazı internet sitelerinde, haber sitelerinde bu ürünler hakkında karalayıcı yazılar çıkıyor. Kim ne derse desin kardeşim. Ben ne yaşadığımı ne gibi faydalar gördüğümü bilirim buna göre hareket ederim. Belki sahte ürünler yüzünden bu tür yazılar çıkmış olabilir, ama her markayı da aynı kefeye koymaları yanlış. Delay 48000 geciktirici sprey eczanelerde de satılan bir ürün fakat kazık fiyata. Siz siz olun eczaneden almak yerine bu siteye sipariş verin yaslanın ürününüzü bekleyin kapınıza gelsin. 1 yıla yakın zamandır buradan alışveriş yapıyorum ve şimdiye dek internette karşılaştığım en düzgün firmalardan biri. Bilginize…

  73. Bu ürünler erkeklerin en büyük yardımcıları bence. Cinsel yaşamında sorun yaşayan biriydim ve Delay Shark 48000 geciktirici sprey alarak bunların üstesinden gelmeyi başardım. Delay geciktirici sprey olmasaydı başaramazdım bu bir gerçek. Artık karım ve ben daha mutluyuz. Evli çiftler çoğu zaman bu ürünlerden sakınıyorlar, sakınacak bir şey olmadığını göstermek için buraya yorum bırakıyorum. İnanın evlilik hayatınız pozitif yönde büyük bir değişime uğrayacak. Ben yaşadım ve herkesin de tatmasını isterim doğrusu.

  74. Tek bir şey söyleyeceğim. Delay geciktirici spreyi eczaneden almayın, paranız cebinizde kalsın. Çok pahalı fiyatlara satıyorlar ve bu sitede satılan ürünün tıpatıp aynısı, hatta kendilerini tanıtmadan bu firmadan alıp sattıklarını bile düşünüyorum. Boşverin siz, eczane yerine bu firmayı tercih edin. Tavsiyem budur. Karonuz kapınızı gizli paketle gelir, kapıda ödemesini yapar, spreyin ücretinden başka ücret te ödemezsiniz ve alıp kullanmaya başlarsınız. Hepsi bu kadar. Ben çok faydasını görüyorum, inşallah herkes de faydasını görür.

  75. Cinsel anlamda bayana istediğiniz zevki veremiyorsanız bu durumu dert etmenize hiç gerek yok. Çünkü artık sağlık bakanlığı onaylı biçimde eczanelerde satılan geciktirici spreylere ulaşabilirsiniz. Fiyat bakımından da oldukça ucuz olan bu ürünler sayesinde 30 dakikadan fazla gecikme ve buna bağlı olarak da iyi bir sertleşme sağlayabilirsiniz. İlişkilerimde düzenli olarak kullandığım bu ürünü kullanmanızı tavsiye ederim.

  76. Geciktirici spreyleri araştırdığımda bana en mantıklı ve en iyi gelen ürün Delay 48000 geciktirici sprey olmuştu. Eczanelerde satıldığını da biliyordum ama fiyatı nedir bir bilgim yoktu. Öğrendiğimde de eczaneden almaktan vazgeçtim. Çünkü buradan aldığımda aynı fiyata iki kutu alabiliyorum. Tek sorun orijinal olup olmadığıydı, ürünü teslim aldığımda o şüphemde ortadan kalktı, çünkü gelen ürün orijinaldi. Kullanıyorum ve oldukça da memnunum. Herkese tavsiye ederim.

  77. Genellikle eczanelerde satılan geciktirici spreyler burada belirtilenlerle aynı. Baktığım eczanelerin çoğu bu markaların birkaçını satıyor. Özellikle her eczanede Delay 48000 geciktirici sprey vardı ama fiyatı çok yüksekti. Aynı orijinal geciktirici spreyi buradan alarak paramın cebimde kalmasını sağladım. 1 aydır kullandığım bir sprey ve sertleşme ile birlikte erken boşalma konusunda muhteşem bir başarı sağladı bende. 1 saati bulan cinsel ilişki seansları yaşıyorum. Bu 1 saatlik sürede her türlü fanteziye de imkan bulabiliyorsunuz. 3-5 dakika değil 1 saat cinsel ilişki için mutlaka Delay 48000 geciktirici sprey kullanın.

  78. Geciktirici sprey almak için eczaneye gittiğimde bana tavsiye ettikleri ürünlerin hepsi 150 – 200 TL bandındaydı. Çok pahalı gelince internetten almak şart oldu. Delay 48000 geciktirici sprey siparişi verdim ve eczane fiyatının tam yarısına. Arkadaşlar eczanelerde satılan geciktirici spreyler pahalı ve de aynı ürünler internette de satılıyor. Hem de çok daha ucuza. Özellikle Delay 48000 geciktirici sprey alacak olanların bu siteden almalarını da tavsiye ederim. Abantajlı şekilde alabileceğiniz bir site.

  79. Piyasada çok sayıda geciktirici ürün satışı var. Eczanelerde neler satılıyor diye bakarken bu yazıyı okuma şansı buldum. Burada satılan delay 48000 geciktirici sprey bana cazip geldi. Hem kullanması kolay hem de sağlıklı bir ürün. 2 aydır kullanıyorum ve beklemediğim kadar başarılı olan bir ürün. Uygun fiyatıyla da cebi yakmıyor. Mutlaka denemeniz lazım.

  80. Bir süredir cinsel ilişkilerim istediği gibi gitmiyordu. Nedendir bilemediğim bir şekilde erken boşalma yaşıyordum. Bu da eşimi ve beni çok sıkıyordu. İlişkimizde bir isteksizlik olmaya başladı ve kesinlikle halletmem gereken bir sorun olarak duruyordu. İnternette geciktiriciler ile ilgili yazıları okudukça alıp kullanmam lazımdı. Delay 48000 geciktirici sprey aldım ve kullanmaya başladım. Şimdilerde cinsel ilişkideki süremiz yarım saate yaklaştı. Bu bile benim daha önceki, yani normal zamandaki boşalma süresinden daha uzundu. Bana faydası inanılmaz ve benim gibi derdi olanların kesinlikle denemesi gereken bir geciktirici sprey.

  81. 3 dakikada boşalan biriyken artık 40 dakika dur durak bilmeden cinsel ilişki yaşayabiliyorum. Bunu tamamen Delay 48000 geciktirici spreye borçluyum ve herkese tavsiye ederim. Bu ürün fiyatıyla, etkisi ve kalitesiyle geciktiriciler arasında ayrı bir yere konulmalı bence.

  82. Delay 48000 geciktirici spreyi ilk önce eczaneden alayım dedim. Ancak çok yüksek bir fiyata sattıkları için almadım. Bu firmadaki fiyatları incelediğimde 3 kutu alırsam çok ucuza geldiğini gördüm ve siparişimi verdim. Hemen kullanmaya başladım ve cinsel ilişki sırasında hiçbir şekilde his kaybına sebep olmadığını da gördüm. Çok iyi ve etkili bir sprey. yarım saatten daha fazla süre bir gecikme sağlıyor. Mutlaka alıp kullanmalısınız.

  83. Tamamen bitkisel bir geciktirici kullanayım derseniz tavsiyem Delay 48000 geciktirici sprey olur. Hap gibi başka geciktirici ürünleri kullanmaktan çekiniyorsanız, bu geciktirici tam da size göre. Ben de bitkisel olduğu için alıp kullandım ve hiçbir yan etkisini bile yaşamadım. Yani oldukça sağlıklı ve bakanlık onaylı bir ürün. Çok etkili ve iyi bir sprey bu.

  84. Geciktirici sprey alırken bitkisel bir ürün olsun istemiştim. Bunu sağlayan birkaç marka vardı ve ben Delay 48000 geciktirici spreyi tercih ettim. Kullandıkça iyiden iyiye etkisi arttı. Her geçen gün daha da etkili oldu. Bugün artık 40 dakikalık gecikmeler yaşayan biriyim. Cinsel yaşantım Delay 48000 geciktirici sprey kullandığımdan beri çok değişti ve bu durumdan çok mutluyum.

  85. Delay 48000 geciktirici sprey eczanelerde de satılan bir ürün. Ama fiyatları çok yüksek. Aynı ürünü buradan çok daha ucuza aldım ve kullanmaya başladım. Benim için büyük sorun olan erken boşalma derdinden kesin olarak kurtuluyorum galiba. Çünkü iki ayda çok güzel bir etki göstererek 30-35 dakika gecikme yapıyor. Cinsel performansımın da artmasını sağladı ve kendime olan güvenim arttı.

  86. Erken boşalmak hayatımdaki en önemli sorunların başında geliyordu. Bu durum cinsel yaşantımı çok olumsuz bir şekilde etkiliyordu. Çözmem gereken bir sorundu ve geciktirici ürün kullanmaya karar verdim. Yaptığım araştırmalarda eczanelerde de satılan Delay 48000 geciktirici sprey kullanmaya başladım. Ama eczaneden almadım çünkü çok pahalı satılıyordu. Bu siteye sipariş verdim ve 3 kutu alınca bir de büyütücü krem hediye ettiler. 3 ay kullandım ve artık erken boşalmadan eser kalmadı. Söylendiği gibi yarım saati geçen bir gecikme sağlıyor. Muhteşem.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.