Eczanelerde Satılan Geciktirici Haplar

Geciktirici haplarını adını öğrenerek eczaneden kolaylıkla temin etmek için yapmanız gereken yazımızı dikkatli bir şekilde okumanızdır.

Bilindiği üzere cinsel ilişkilerde erkeklerin en büyük sıkıntısı erken boşalmadır. Her ne tekniği uygularsanız uygulayın, bu sorunla tek başınıza başa neredeyse imkansızdır. Uzmanların tavsiyesi eczanelerde satılan antidepresan geciktirici hapların kullanılması ile bir takım sorunların tedavi edilebileceği söylenmektedir. Ancak eczanelerde de sizin de bildiğiniz gibi onlarca markanın yüzlerce ürünü bulunmakta. Ürünlerin işe yarayıp yaramadığı konusunda endişeleriniz olmasa bile fiyatların pahalı olmasından dolayı da alım gücünüzde kaygınız olabilir. Şayet sizde benim gibi düşünüyorsanız, bu makalemizi dikkatlice okumanızı tavsiye ediyorum. Çünkü yazımızın sonunda piyasada satılan en etkili geciktirici hap ismini sizlerle paylaşacağız ve aynı ürünü eczanelerden daha uygun satın alabileceğiniz noktalardan bahsedeceğiz.

Yazı İçeriği

Eczanelerde Satılan Geciktirici Hap İsimleri 

Güven duygusuna yenik düşerek eczanelerde satılıyorsa gerçekten işe yarıyordur düşüncesinde olan erkekler, ürünü kullandıktan büyük bir hüsrana uğrarlar. Çünkü eczanelerde satılan geciktirici hapların içerisinde Priligy, Lifta ve Cialis dışında %100 etki gösteren bir ürünün henüz üretilmemiştir. Eczacılar tarafından geciktirdiği iddia edilse bile, bu ilaçlar sadece ilişki esnasında penisin sert kalmasını sağlamaktadır. Bu sayede

Kimi zaman bazı kullanıcılarımız diğer geciktirici hap isimlerinden bir kaçının 5 dakika da olsa etki gördüklerini söylüyorlar ancak bizim görevimiz en uzun cinsel birleşmeyi sağlayacak ilacı tespit etmektedir. Şimdi dilerseniz gelin; Dünya genelinde satılan en iyi geciktirici hap isimleri nelerdir, hep birlikte inceleyelim.

Priligy Geciktirici Hap

2011 yılında Almanya’da üretimi yapılan ve 2018 yılından beri ülkemizde satışı yapılan bir en iyi geciktirici hap isimlerinden birisidir. İlişkiye girmeden 1 saat önce iki bardak su alındığı zaman 45 dakikaya kadar gecikme sağlamaktadır.

Cialis Geciktirici Hap

Cialis, eczanelerde 4 tablet ve 30 tablet olarak satılmaktadır. İlişkiye girmeden 1 saat önce bol su ile alındığı zaman, cinsel birleşme esnasında 20-45 dakika gecikme sağlamakta, bir gecede birden fazla ilişkiye girmeniz yardımcı olmaktadır.

Novagra Geciktirici Hap

Hollanda’dan ithal olan ülkemize gelen en iyi bitkisel geciktirici haplardan birisidir. Ancak içerisinde sildenafil etken maddesinin bulunmasından dolayı 2019 yılı itibariyle ülkemizde Novagranın zararlı olduğunu ortaya çıktıktan sonra satışı yasaklanmıştır. 1 kutu içerisinde 30 kapsül bulunmakta olup, kapsül şeklinde satılmaktadır.

Maxman4 Geciktirici Hap

Her eczanede bulunmasa bile aktarlarda, seks shoplarda ve cinsel sağlık ürünleri satışı yapılan yerlerde kolayca ulaşabileceğiniz bir üründür. Kullanıcı yorumlarına göre geciktirme etkisinin olmadığı söylense bile, ereksiyon sorunu için kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Pan Plus Geciktirici Kapsül

Tekli olarak satılan Pan Plus sadece reçete edilerek satılmaktadır. Reçetesiz olarak satılan tüm ürünleri sahtedir.

Rötar Geciktirici Kapsül

Fransızcada kelime manası ”gecikme” anlamına gelen rötar, kapsül şeklinde satılmaktadır. 4 ve 30 kapsül olarak ürüne İnternet üzerinden sahip olabilme imkanınız bulunmaktadır.

Xpecia Geciktirici Tablet

Tansiyon ve şeker hastaları için Uzman Ürologlar tarafından reçeteye tabi olarak satılan bir geciktiridir. Lütfen Xpecia kullanmadan önce mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dapoxtin Geciktirici Hap

Aslında dapoksetin adı altında tüm ürünler sahtedir. Dapoxetine, erken boşalma sorunu yaşayan erkeklerin ilişki esnasında dikkat dağınıklığına yol açarak beyne gönderilen uyarıları azaltarak penisin uyarılmamasını sağlayan ham maddedir. Kesinlikle ilaç olarak üretimi yapılmamakta ve satılmamaktadır.

Diğer Alman malı Geciktirici Haplar

Bu ürünleri eczanelerden sorgulayabilir, satın alabilirsiniz.

En iyi geciktirici hap Priligy – (Forum) 

Sizlere saymış olduğumuz geciktirici hap isimleri arasında en etkili olanı kullanıcı yorumları baza alındığı zaman Priligy tabletlerdir. Dünya’da genelinde etkisi klinik testler sonucunda kanıtlanmış tek ürün olması da bilinirliğinin artmasını sağlamaktadır. Priligy tabletler 30 ve 60 mg olmak üzere 2 çeşit olarak satılmaktadır. Miligram farkının olmasından dolayı çoğu kullanıcılarımız tarafından ”Priligy 60 Mg nedir” şeklinde sorular gelmektedir. Aslında iki üründe aynı işlevi görse bile, 60 mg tedavici amaçlı kullanılmaktadır. İlişki yaşamamak şartı ile günlük kullanımı uygun olan 60 mg Priligy, belirli bir süre sonrasında artık ilaç kullanmadan erken boşalma sorununu ortadan kaldırmış olacaksınız.

Dünyanın en iyi geciktirici hapı Priligy siparişi vermek isterseniz müşteri hizmetleri hattımızdan bizlere 7/24 ulaşabilir veya ekranın sol alt kısmında bulunan canlı destek hattımızdan dilediğiniz soruları ücretsiz olarak sorabilirsiniz.

Geciktirici hap Priligy siparişleriniz gizli kargo içerisinde kendi kargo görevlilerimiz tarafından paketlenmekte olup, dışarıdan içeriği belli olmayacak şekilde adresinize kadar gönderilmektedir. Kargo üzerinde ürün adı, etkisi vb. bilgiler kesinlikle yer almamaktadır.

    Hızlı Sipariş Formu
    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.