Delay Sprey

Cinsel birleşme esnasında erken vajina içerisinde 1 ile 5 dakika arasında boşalması, erken boşalma olarak adlandırılır. Bu sorunun tedavisi her ne kadar kolay gerçekleşse de erkeklerin bu noktadaki tabuları yıkamaması nedeniyle sorun daha da büyüyebiliyor.

Bu sorunların tedavisinde kullanılabilen araçlardan biri de delay sprey olarak da bilinen geciktirici spreyler. Cinsel birleşme esnasıda penisin üzerine 3 veya 4 defa olmak üzere sıkılan ve etkisini 15 dakika sonra gösteren bu ürünler, internet üzerinde çeşitli sitelerde satılıyor. Delay sprey pek bilinmediği için merak ediliyor. Ancak bu ürünleri alırken çok dikkatli olmak gerekiyor.

İnsanların sorunlarını suistimal etmek için sahte ürün satışı yapan internet sitelerinin sayısı bir hayli fazla. Bu aşamada mutlaka dikkatli olmak gerekiyor. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış, tıbbi testlerden ve yoğun çalışmalardan geçmiş ürünleri satın almak gerekiyor. Peki delay sprey nedir ve yararlı mıdır.

delay 48000

En İyi Delay Sprey 

Alanında en iyisi olabilmek için bilimi seçen ve Almanya’da yapılan bir dizi çalışmadan sonra hem Türkiye’de hem de Avrupa’da başarılı olan Delay 48000 markası, bu alanda seçilmesi en doğru olan ürünlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Bu sprey markası, tamamen onaylanmış olarak kurumsal internet sitesi üzerinden satılıyor.

İnternet sitesine giriş yaptığınızda burada yer alan paketlerden birini alabilirsiniz. Bütün teslimatlar ise tamamen gizlilik ve güvenlik prensibi altında gerçekleşiyor. Kapıda ödeme imkanı sayesinde tamamen güvenli bir şekilde ürünlerinizi alabiliyorsunuz. Üstelik fiyatlar da kendi alanındaki markalara göre daha uygun. Ancak bu fiyatlar çok ucuz değil. Çünkü en iyi geciktirici spreylerin belirli bir standardı olmak durumunda. Ürün fiyatları ortalama 50 ile 100 TL arasında değişiyor.

Geciktirici Sprey Etkisi

Erkeklerin yüzde 20 ile 30’luk kısmınını yaşadığı erken boşalma sorununda psikolojik etkenlerin de rolünü unutmayınız. Delay sprey nedir sorusunun yanıtını öğrenmiş olduk. Dolayısıyla bu spreyleri kullanırken mutlaka yan unsurlar üzerinden de kendinizi iyileştirmeye çalışınız. Genel olarak bakıldığında Türkiye’de her 10 erkekten 5’i bu spreyleri kullanıyor. Tedavi aşamasında kişinin isteği, partneri ile uyumu, stres, yorgunluk, sağlıklı beslenme gibi pek çok çevresel etkenin de belirleyici olabileceğini göz ardı etmemek gerekiyor. Satışlar sadece internet sitesinden gerçekleşiyor.

  1. Delay sprey zararlarını gören varsa söyleyebilir ben görmedim. Kullanıyorsun güzel bir tecrübe yaşıyorsun ve her şey normale dönüyor. Zaten sprey şeklinde olduğu için en fazla nasıl bir zarar verebilir sorusu mantıklı geliyor. Kullandığım bir sprey ve etkisi harika.

  2. Delay spreyin zararları yok. Neden bu kadar eminim çünkü yaklaşık 5 kutu harcamışımdır. Her ilişkiye girmeden de kullanmıyorum. Ama kullandığımda da en az 45 dakika gecikiyorum. Kullanmadığım ilişkilerimde geçmişe yönelik bi eksim yok neyse o şekilde devam. Delay sprey nedir nasıl kullanılır derseniz; penisin başına ilişkiye girmeden 15-20 dakika önce uygulanır.

  3. Cinsel ilişkilerimdeki sağlamış olduğum süre ve performanstan memnun olmadığım için dışarıdan ek bir takviye almaya başladım. Geciktirici hapların yan etkilerinden sürekli şekilde şikayetçi olunduğu için geciktirici sprey kullanmayı tercih ettim. 48000 delay sprey hakkında yapılan yorumları incelediğimde bir çok kullanıcının memnun kaldığını gördüm ve bu yüzden ben de sipariş vermiştim. Etkisinin ne denli güzel olduğunu bizzat ben de deneyerek görmüş oldum. Kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.